Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)

56:10
    Enlund v šanci z medzi kruhov netrafil bránu.

48:16
    Novosibirsk dal gól!

A prvý gól je na svete! Autorom je STEPAN SANNIKOV ktorý zúžitkoval krásnu prihrávku od mantinelu od Dmitryho Monyu keďže pohotovo zasunul puk za bezmocného Lazshina. Asistencie: Dmitry Monya, Oleg Gubin.

45:50
    2 minúty na tresnej lavici pre Sergeia Shumakova za hákovanie.

42:22
    Na trestnú lavicu si šiel na dve minúty posedieť Konstantin Glazachev za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

39:54
    Kudroč je za sekanie odmenený vylúčením na dve minúty.

31:32
    Denis Barantsev si odpyká 2 minúty na trestnej lavici za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

27:45
    Domácim sa nepodarilo nasťahovať do útočnej tretiny a následne zbytočný útočný faul spravil Nikolai Lemtyugov, ktorý si odpyká dve minúty za držanie.

26:45
    Prvým vylúčeným v druhej tretine je Konstantin Glazachev, ktorý si odsedí dve minúty za hákovanie.

19:20
    Domáci si pár sekúnd zahrajú presilovú hru o dvoch hráčov keďže na trestnú na 2 minúty mieri Andrei Mironov za podrazenie.

17:29
    Prvú presilovku si zahrajú aj domáci, vylúčeným je Denis Barantsev ktorý si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

13:29
    Aj ďalším vylúčením bude jeden z hráčov domácich. Konkrétne Stepan Sannikov si odpyká dve minúty za sekanie.

12:45
    Soin sa ocitol sám pred bránou avšak hostia sa z gólu netešili pretože strela mu nevyšla a bránu domácich minul.

07:08
    Sme svedkami prvého vylúčenia, 2 minútovú presilovku si zahrajú hostia keďže domáci zle striedali a tak si jeden z hráčov sibiru pôjde sadnúť na trestnú lavicu za príliš mnoho hráčov na ľadovej ploche.