Lokeren – Liége 4:1 (kon.) | Gent – Lierse 3:0 (kon.) | Mons – Kortrijk 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:0 (kon.) | Mechelen – Leuven 1:5 (kon.) | Cercle Bruggy – Beerschot 2:1 (kon.)
YR KV Mechelen
1:5 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 20.04.2013, 20:00 • Argosstadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:53:32)

Ano, je to tak, dnešní utkání je u konce a kdo sledoval první poločas, nestačil se v tom druhém divit. Leuven dokázal patnácti minut, v rozmezí 55. a 70. minuty, otočit stav utkání z 0:1 na 4:1! Konečnou podobu výsledku dal v 84 minutě svou druhou brankou Ibou Sawaneh. Mechelen tak utrpěl až nedůstojný debakl a ztrácí pozici druhého týmu skupiny.

90+2
    Poslední minuta nastavené dvouminutovky, zřejmě se již nic nestane a zápas se tak pouze dohraje.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, hosté vedou vysoko 5:1 a kráčí si pro veledůležité tři body.

89
    Hřiště opouští Alessandro Cerigioni, který si dnešní zápas skutečně užil a svými dvěma brankami výrazně pomohl k celkovému obrazu a výsledku hry. Na zbytek zápasu ho nahradí Thomas Azevedo. Posledním sřídajícím hráčem je Sawaneh Ibou, další dvougólový střelec, kterého nahradí Loris Brogno.

88
    Domácí sice mají míč ve svém držení, nicméně ve druhém poločase doslova "odešli" a trápí se.

85
    Střídání na obou stranách, sestavu domácích opouští Mats Rits, nahradí ho Steven De Petter a Borise Pandžu nahradí Mads Junker, hosté stahují ze hřiště Evariste Ngoloka, místo něho posílají Ludovica Buysense.

84
    Leuven právě vstřelilo branku!
    To už je hodně velká senzace, že by dnes Leuven zvítězil na hřišti Mechelenu takovým výsledkem, to nehádal skutečně nikdo. SAWANEH IBOU svou druhou brankou dostává hosty do čtyřbrankového vedení, když na začátku akce byla skvělá přihrávka Cerigioniho.

83
    Fotbalisté Leuvenu budou vhazovat z levé strany, nic z toho není, naopak, musí se bránit protiútoku soupeře.

82
    Leuven odkopává od brány, Bailly rozhodně nikam nespěchá.

80
    Hosté jsou výrazně aktivnější, na svou stranu již "převrátili" statistiku střel na bránu – vedou 8:4, z čehož se již čtyřikrát radovali ze vstřelené branky!

77
    Hodně zajímavý průběh druhého poločasu, který je doslova nabitý událostmi.

74
    Stefan Gíslason na zadní tyči nedovoleně atakuje domácího útočníka Pedersena, kterého stahuje na zem, jasná karta – ale pozor, rovnou červená!

73
    A další karetní hříšník, opět hostující hráč, střelec prvního gólu Leuvenu, Mikulić nedovoleně zastavuje Destormeho, dostává za to žlutou kartu.

71
    Günther Vanaudenaerde fauluje Seth De Witteho, a právem je potrestán žlutou kartou.

70
    Opět ALESSANDRO CERIGIONI v akci a druhý gól tohoto hráče, čtvrtý hostujícího týmu! Cerigioni se dostává za obranu, udělal kličku i brankáři a z ostrého úhlu trefuje odkrytou bránu.

69
    Mechelen reaguje na nepříznivý vývoj střídáním, hřiště opouští Boubacar Dialiba Diabang, nahadí ho David Destorme.

68
    ALESSANDRO CERIGIONI dává třetí branku Leuvenu po dobře kopnutém rohu a spolupráci s Da Silvou Robsonem, hosté doslova drtí domácí tým a ve druhém poločase zcela otáčí průběh zápasu!

68
    Leuven vybojoval šestý rohový kop.

Martin Dvořák

Góly: 41. De Witte – 55. Mikulić, 62. Ibou Sawaneh (pen.), 68. Cerigioni, 70. Cerigioni, 84. Ibou Sawaneh

Karty:   53. Van Damme (MEC) – 25. Robson da Silva (LEU), 40. Weuts (LEU), 71. Vanaudenaerde (LEU), 73. Mikulić (LEU)   61. Van Damme (MEC)   74. Gíslason (LEU)

YR KV Mechelen: Biebauw – Ghomsi, Pandža (85. Junker), Van Loo, Biset – Van Damme, Cordaro, De Witte, Dialiba Diabang (69. Destorme) – Rits (85. De Petter), Pedersen
    Oud-Heverlee Leuven: Bailly – Mikulić, Vanaudenaerde, Weuts, Da Silva Robson – Gíslason, Ngolok (85. Buysens), Van Goethem, Ibou Sawaneh (89. Brogno) – Ogbu ´Chuka´, Cerigioni (89. Azevedo)

Rozhodca: Kamphuis – Janson, van Zuilen