Saransk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Samara – Vladikavkaz 2:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
FC Krídla Sovietov Samara
2:1 (2:0)
FK Alanija Vladikavkaz
cz Sobota 20.04.2013, 14:00 • Metallurg, Samara • Ruská Premier Liga

Až v závěru utkání se dostali hráči Vladikavkazu do potřebného tlaku, který ovšem stačil pouze na snížení skóre na konečných 2:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 42%/58%.
    Celkem střel: 16/12.
    Rohové kopy: 4/5.
    Fauly: 24/24.
    Žluté karty: 2/1. (16:11:39)

90+3
    Výborně zapracoval dozadu Vorobjov a obrací hru.

90+2
    Až Duděvovi se podařil prúnik po pravém křídle, ale prostor je hodně zhuštěný.

90+1
    Hostům se stále nedaří dostat míč do šestnáctky protivníka.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Za hlasité protesty dostává žluté napomenutí hostující Anton Grigorjev.

88
    Vladikavkaz právě vstřelil branku!
    Domácí si své téměř jisté vedení komplikují. Po zahrávaném rohovém kopu s jeho odvrácení se míč opět snesl na kopačky hostů. Kteří využili odkrytého pravého křídla, kam dostal míč TAMAS PRISKIN od Neca, a překonává vyběhnutého domácího gólmana Věramka.

87
    Ve slibné možnosti Drenthe, který si naskočil na dlouhý centr, Věramko jej však vyráží na další roh.

86
    Po dlouhém nákopu na hrot vybojovali hosté rohový kop.

85
    Naopak hosté se dostávají do úzkých. Opět se snažil z levého křídla prosadit Elisejev s Dragunem, ale přišel sražený pas do vápna, který sbírá Dzanajev.

84
    Po levém křídle se neprosadil domácí Dragun proti přesile. Hrají hosté.

83
    FK Křídla Sovětů Samara drží míč dál od vlastní šestnáctky a zřejmě definitivně zlomili odpor soupeře, který se již nedostává do potřebného tlaku.

81
    Po další útočné akci Samary chycen v offsidové pasti Maximov.

80
    S centrem z volného přímého kopu si také hostující defenzíva poradila.

80
    Navíc si dokonce vykoledoval faul u levé postranní čáry a nápor prohrávajícího protivníka se tak zpomaluje.

79
    Domácí Caballero na chvíli uvolňuje soupeřův tlak.

77
    Následný centr si domácí obrana pohlídala.

76
    Drenthe vybojoval rohový kop pro svůj tým na svém levém křídle.

75
    Hosté stále více zatlačují hráče Samary, kteří se nechávají zatlačit do hluboké defenzívy.