Sturm Graz – Mattersburg 2:2 (kon.) | Neustadt – Admira Wacker Mödling 3:0 (kon.) | Wacker – Ried 2:0 (kon.)
Salzburg – Wolfsberger 6:2 (kon.)
FC Salzburg
6:2 (2:2)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 20.04.2013, 18:30Rakúska Bundesliga

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (20:28:16)

Salzburg potvrdil, že byl favoritem debaklem 6:2! Skóre otevřel Paula 10. minutě, ale již v 17. minutě vyrovnal Alan. Poté do vedení šli domácí, když svoji druhou branku přidal Alan. Ve 38. minutě bylo opět srovnáno, víc už toho bohužel hosté nestihli. Domácí poté přidali ještě 4 branky (Alan, 3 Soriano).

90+2
    Soriano byl úplně sám před brankářem, ale prostřelit ho nedokázal!

Dnešní utkání sleduje 5870 diváků.

+2
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Kampl z hranice velkého vápna trefil pouze boční síť!

88
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! JONATHAN SORIANO dokonal za poločas hat-trick, když dostal přihrávku od Kampla mezi obránce a Dobnikovi nedal nejmenší šanci.

86
    Alan ze skvělé pozice trefil pouze boční síť!

83
    Berisha se po rohu dostal k zakončení, ale nemířil přesně.

82
    Soriano byl sám před brankářem, ale Dobnik se mu vrhl pod nohy a vyrazil míč na rohový kop!

81
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Ilsanker, přichází Dibon.

80
    Akce domácích zastavena pro ofsajd.

78
    Soriano málem vstřelil hat-trick, ale na poslední chvíli mu v tom zabránil obránce, který míč odkopl na rohový kop.

77
    JONATHAN SORIANO přidává svojí druhou branku v dnešním utkání, když se prosadil hlavou po rohovém kopu.

76
    Ještě před rohem uvidíme střídání. Ze hřiště odejde Hierlander, nahradí ho Teigl.

76
    Kampl se ocitl ve slibné šanci, ale jeho střelu zblokoval obránce. Následovat bude rohový kop.

75
    Alan vypálil z otočky, ale Dobnik tento pokus pokryl.

73
    Baldaufova hlavička nemířila mezi 3 tyče.

71
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází De Paula, přichází Stuckler.

Radim Sochor

Góly: 17. Alan, 33. Alan (pen.), 50. Soriano, 59. Alan, 77. Soriano, 88. Soriano – 10. Paula, 38. Putsche

Karty:   54. Schwegler (SLZ) – 31. Liendl (WAC), 43. Polverino (WAC)   32. Huttenbrenner (WAC)

FC Salzburg: Walke – Schwegler, Rodnei, Sekagya, Švento, Ilsanker, Kampl, Hierlander, Berisha, Nielsen, Alan
    RZ Pellets Wolfsberger AC: Dobnik – Kerhe, Huttenbrenner, Jovanovic, Baldauf, Polverino, De Paula, Putsche, Liendl, Ynclan, Rivera