Lokeren – Liége 4:1 (kon.) | Gent – Lierse 3:0 (kon.) | Mons – Kortrijk 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:0 (kon.) | Mechelen – Leuven 1:5 (kon.) | Cercle Bruggy – Beerschot 2:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
2:1 (0:0)
KFCO Beerschot Wilrijk
cz Sobota 20.04.2013, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to ode mne vše, přeji hezký zbytek soboty a zase někdy u on-line přenosu, třeba opět na belgickou kopanou. (21:59:07)

Zápas tak končí vítězstvím domácích 2:1. První poločas přinesl nepříliš atraktivní fotbal, viděli jsou pouze dvě šance domácích. Druhý poločas začal stejně, ovšem v 68.minutě se nádhernou střelou z přímého kopu prosadil Carvalho. Hosté pak hodně otevřeli hru a pykali za to v 83.minutě, kdy se prosadil Bakenga. Beerschot ještě v závěru snížil výsledek na konečných 1:2 z jejich pohledu, to bylo ale vše a tak domácí berou neskutečně cenné 3 body!

90+3
    Poslední útok Beerschotu končí v zámezí a rozhodčí každou chvíli zapíská konec.

90+2
    První nastavená minuta se odehrála na polovině hostů, domácí dobře natahují čas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90
    Hosté se hned hnali dopředu za vyrovnáním, pomohli si ale útočným faulem.

89
    Beerschot právě vstřelil branku!

Tak pozor! Hosté ještě přeci jen snižují a tak máme o napínavý závěr postaráno. Trefuje se BENITO RAMAN!

88
    Hosté ještě dostali možnost rozehrávat přímý kop!

87
    Zápas už se v podstatě jen dohrává, řekl bych, že o vítězi už je rozhodnuto.

85
    Třetí žlutá karta zápasu a znovu pro hosty. Dostává ji Marvin Ogunjimi.

84
    Druhá branka už domácím asi vítězství nevezme a řekl bych, že je rozhodnuto.

83
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!

Hosté už hráli na velké riziko a toho využili domácí, konkrétně MUSHAGA BAKENGA, který domácím dává klid do posledních minut.

82
    Hostům se vůbec nedaří a domácí stále více hrozí z rychlých brejků!

80
    Taktickým faulem si teď pomohl Smolders.

79
    Domácí Cercle ale chytře natahují hru a logicky nikam nespěchají.

78
    Mohlo být srovnáno. V dobré pozici se nacházel Dayan, ten se ale marně natahoval po míči, který by uklízel do odkryté branky. Chybělo pár centimetrů.

76
    Teď střídají domácí. Za potlesku odchází Boi, kterého nahrazuje Bakenga.

75
    Hosté teď hodně otevírají hru a otevírají se i šance pro domácí na zvýšení náskoku.