Sturm Graz – Mattersburg 2:2 (kon.) | Neustadt – Admira Wacker Mödling 3:0 (kon.) | Wacker – Ried 2:0 (kon.)
Salzburg – Wolfsberger 6:2 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
2:0 (1:0)
SV Ried
cz Sobota 20.04.2013, 18:30 • Tivoli Stadion Tirol • Rakúska Bundesliga

Tolik tedy tento zápas, přeji pěkný večer. (20:24:31)

Je dohráno. Innsbruck nakonec bere tři body a nutno dodat, že zaslouženě. Byl lepším týmem a svou dnešní formu potvrdil i ve druhém poločase, kdy přidal pojišťující branku. Navíc se vyloučil po druhé žluté kartě Meilinger a hosté měli po nadějích.

90+2
    Löffler je posledním hráčem na střídání v týmu domácích. Ze hry šel Schiling.

90+2
    Vastičova střela mířila hodně dobře, přesto točená střela vyplula těsně nad břevno.

90
    Nad rámec zápasu se nastavují tři minuty.

88
    Pozvolna se blížíme do cíle tohoto zápasu, který se pouze dohrává. Innsbruck už v závěru nepouští soupeře do přečíslení a hlídá bezpečně skóre.

85
    Střídání v týmu hostů. Odešel Gartler a na jeho pozici jde Hammerer.

84
    Po rohovém kopu se k míči dostal střídající Vastič a Safar musel vytáhnout zákrok u pravé tyče.

80
    Utkání se prakticky dohrává, domácí jsou pořád hodně agilní a dnes si za těmi třemi důležitými body jdou naproti.

76
    Wacker právě vstřelil branku!
    Přesilovka je využita za tři minuty a pokud se nic mimořádného nestane, Innsbruck dnes bude naplno bodovat. CHRISTOPHER WERNITZNIG obešel dva obránce, dostal se až před Gebauera a toho snadno překonává. Střídání se tak domácí kouči povedlo, autor brány je na hřišti sotva patnáct minut.

73
    Hostující akcie v tomto zápase začínají povážlivě padat. Meilinger je po druhé žluté kartě vyloučen a Ried čeká hra v deseti hráčích.

71
    Hostující záložník Walch je dalším potrestaným hráčem dnešního utkání.

70
    Střídají také domácí, a to už podruhé. Piesinger jde do boje, z něj odchází Kofler.

69
    Schreiner jde do šaten, protože kouč hostů poprvé zasahuje do sestavy a na hřiště posílá Vastiče.

67
    Trestný kop z pětadvaceti metrů zahrával Walch a nebylo to vůbec špatné. Safar si mohl oddechnout, že míč letěl těsně nad.

65
    Prudká střela Saurera měla dobré parametry, Gebauer musel na zem a jeho střelu zlikvidovat.

63
    Druhá část už tolik zážívný fotbal nenabízí, sice jsou hosté aktivnější, šancí se však mnoho nevytvářejí.