Sturm Graz – Mattersburg 2:2 (kon.) | Neustadt – Admira Wacker Mödling 3:0 (kon.) | Wacker – Ried 2:0 (kon.)
Salzburg – Wolfsberger 6:2 (kon.)
SK Sturm Graz
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 20.04.2013, 16:00 • UPC-Arena, Graz • Rakúska Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:54:42)

Dnešní zápas je u konce, nakonec mohou být domácí rádi, že vybojovali alespoň bod, který pro ně vybojoval hlavou Sukuta-Pasu ve třetí minutě nastaveného času. Remíza tak dnešnímu utkání sluší rozhodně více, zvlášť díky prvnímu poločasu, kdy byli domácí jasně lepším týmem.

90+3
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš, přesně to nyní platí pro Mattersburg, hosté se ocitli v dobré šanci, ovšem z protiútoku se na hranici malého vápna hlavou prosazuje RICHARD SUKUTA-PASU.

90+2
    Hosté takticky střídají, Steiner nahradí na závěrečné minuty Novaka.

90+1
    Novak kulhá za postranní čáru a rozhodčí tak sahá k logickému kroku, nastaví celkem šest minut!

90
    Běží poslední minuta normální hrací doby, na hrací ploše se opět "válí" hostující Michael Novak, kterého se pokouší jeden z domácích hráčů zvednout, ale marně.

89
    Výborná střela domácích, po které se ještě ve vápně natahoval Richard Sukuta-Pasu společně s Milanem Dudićem, ale ani jeden ho nezasáhl, ten tak prolétá pokutovým územím a bude se odkopávat od brány Mattersburgu.

88
    Závěr utkání je velice nervózní, hosté polehávají na hřišti po sebemenším ataku od domácích, pro Naumoskiho, který se odmítá zvednout z hrací plochy ve středovém kruhu, volá sudí ošetření.

86
    Do posledních minut nahradí Martina Ehrenreicha Serkan Ciftci, pomůže to domácím k vyrovnání?

85
    Lavička Sturmu Graz připravuje střídání.

84
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Ale, ale! To je něco! Sturm chybuje v rozehrávce, Jürgen Säumel ztrácí míč před vlastním pokutovým územím v souboji s Florinem Lovinem, ten přenechává PATRICKU BÜRGEROVI, který neváhá a střelou z hranice šestnáctky nedává Focherovi šanci!

83
    Tvrdý souboj ve vápně, ovšem důležité je, že Mattersburg tento rohový kop ubránil.

82
    Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.

80
    Střídá i domácí tým, neúspěšný exekutor pokutového kopu Kainz odchází, nahradí ho Hölzl.

79
    Dobrá kolmice hostů na levou stranu, k míči se dostává Fargas, ale Focher jeho střelu z levé strany, z hranice pokutového území, chytá.

77
    "Viník" pokutového kopu, obránce Mattersburgu Alois Höller odchází ze hřiště, nahradí ho Röcher.

76
    Florian Kainz střílí na levou stranu, ale tam skáče i gólman Borenitsch, který penaltu chytá!

75
    Pokutový kop! Sudí ukazuje jasně na značku pokutového kopu po faulu Aloise Höllera na Klema na levé straně!