Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.) | Hamburger – Düsseldorf 2:1 (kon.) | Hannover – Bayern 1:6 (kon.)
Dortmund – Mainz 2:0 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 5:0 (kon.) | Brémy – Wolfsburg 0:3 (kon.)
Hannover 96
1:6 (0:3)
Bayern Mníchov
Sobota 20.04.2013, 15:30 • AWD-Arena • Nemecká Bundesliga

Nenadstavovala sa ani minúta, Bayern vyhráva v Hannoveri presvedčivo 6:1. Po dva góly si pripísali Gómez a Pizarro, jeden presný zásah zaznamenali Ribéry a Hoffmann. Stindl si strelil vlastný gól v 16. minúte. Ďakujeme za pozornosť. (17:19:31)

90
    Gustavo pálil vysoko nad.

90
    Stretnutie sa už len dohráva.

89
    Teraz to ale bude bez gólu, hostia odvrátili.

89
    Nasleduje priamy kop, ktorý sa podobá na ten z 85. minúty.

88
    Boateng je prvým hráčom v zápase, ktorý dostal žltú kartu. Videl ju po faule "bodyčekom".

86
    Bayern dal gól!
    Rýchla odpoveď Bayernu, CLAUDIO PIZARRO si položil brankára a strelou k žrdi zvyšuje na 1:6.

85
    Hannover dal gól!
    Tak sa dočkali aj domáci futbalisti. Panderov priamy kop vypadol Neuerovi z rúk, do siete dorazil hlavou ANDRE HOFFMANN.

83
    Pander sa neprebil cez hráčov, rozhodca píska faul, štandardka pre Hannover z dobrej pozície, je to cca 18 metrov.

83
    Shaqiri na Robbena, druhý menovaný narazil do obrancu.

82
    Domáci futbalisti roh odvrátili bez vážnejších problémov.

81
    Bayernu zrejme 5 gólov nestačí a opäť zakladá útok. Roh pre Mníchov.

81
    Akcia domácich sa opäť končí neúspechom a bude z toho len odkop od Neuerovej brány.

79
    Pekný center do vápna, domáci odvrátil na ďalší roh.

78
    Domácim divákom sa nepáči hra Bayernu, futbalisti Mníchova si totiž prihrávajú na vlastnej polovici a do hry zapájajú aj Neuera.

78
    V tomto momente hra pokračuje.

77
    Už zasahujú aj tímoví lekári.

Peter Marienka

Góly: 85. Hoffmann – 16. Stindl (vla.), 22. Ribéry, 40. Gómez, 62. Gómez, 71. Pizarro, 86. Pizarro

Karty:   88. Boateng (BAY)

Hannover 96: Zieler – Djourou, Pander, Schulz, Cherundolo, Hofmann, Pinto, Rausch, Stindl, Schlaudraff, Diouf.
    Bayern Mníchov: Neuer – Rafinha, Van Buyten, Boateng, Ribéry, Tymoschuk, Gustavo, Alaba, Gómez, Pizarro, Müller

Rozhodca: Zwayer – Steuer, Pelgrim