Saransk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Samara – Vladikavkaz 2:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
FK Mordovija Saransk
1:3 (1:0)
FC Volga Nižný Novgorod
cz Sobota 20.04.2013, 11:30 • Start, Saransk • Ruská Premier Liga

Ve druhém poločase se hosté z Novgorodu neúnavně tlačili do ofenzívy, která se nakonec vyplatila. Po odpískané a proměné penaltě úplně otočili průběh střetnutí a z 1:0 na 1:3 ovládli dnešní zápas. Stav duelu 1:3. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 41%/59%.
    Celkem střel: 11/7.
    Rohové kopy: 4/7.
    Fauly: 16/13.
    Žluté karty: 1/1. (13:25:53)

90+3
    Po nedovoleném zákroku domácího Pasina, hosté uklidňují hru.

90+2
    Ale Kulešov posílá míč přímo na Keržakovova, který jej vyboxovává do bezpečí.

90+2
    Hráči Saransku vybojovali ještě standartní situaci na polovině Novgorodu.

90+1
    Další akci domácích zastavuje offside Rustema Muchametšina.

90
    Hlavní sudí dnešního zápasu Sergej Kostevič nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Saransk nastěhovaný na polovině protivníka, který však má již zápas ve svých rukou.

88
    Dochází k ošetření jednoho z hráčů Novgorodu.

86
    Novgorod právě vstřelil branku!
    Sapogov vyslal dopředu ARTURA SARKISOVOVA, který ještě udržel míč na hrací ploše, obhodil si gólmana Jurčenka a z ostrého úhlu posílá svůj tým do tříbrankového vedení.

85
    Ale dopředu jdou hosté, Sapogov vede útok Novgorodu.

84
    Střídání v týmu FK Mordovija Saransk: ze hřiště odchází Pacin, přichází Volas.

84
    Domácí se pomalu zpamatovávají ze šoku a snaží se pomalu zachránit alespoň bod.

82
    Na centr od rohového praporku si výborně naběhl hostující obránce ALEXANDR BĚLOZEROV, který umístěnou a razantní hlavičkou pod břevno Jurčenkovy brány obrací za necelé dvě minuty hry skóre zápasu!

82
    A vybojovali rohový kop.

82
    Hosté se ihned po vyrovnání tlačí před bránu soupeře.

81
    ALEXEJ SAPOGOV umístil střelu k pravé tyči Jurčenkovy brány, který si na míč konečky prstů sáhl, ale jeho prudkou ránu vytáhnout nedokázal. Po nařízené penaltě je stav vyrovnaný.

81
    Obrovská hrubka v domácí defenzívě, kdy v pokutovém území nešetrně poslal k zemi hostujícího Sarkisovova Šitov a rozhodčí nařizuje pokutový kop!

80
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Dvorněkovič, přichází Charitonov.

77
    Střídání v týmu FK Mordovija Saransk: ze hřiště odchází Pančenko, přichází Kulešov.