Saransk – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Samara – Vladikavkaz 2:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
0:0 (0:0)
Lokomotiv Moskva
cz Sobota 20.04.2013, 16:30Ruská Premier Liga

A tak tento hodně pěkný duel končí bezbrankovou remízou. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy u on-line přenosu, třeba opět na nejvyšší ruskou fotbalovou ligu. (18:38:04)

Druhý poločas byl daleko záživnější! Domácí mohli jít brzy do vedení, Baldé ale z dobré pozice netrefil! Pak přišlo něco nevídaného, tři stoprocentní šance Moskvy, ani jedna ale nevyužita. Na druhé straně se zase domácí dvakrát dožadovali penalty, jejich přání ani jednou nebylo vyslyšeno. Konec zápasu už byl opatrnější, ale přeci ještě jen v nastavení přišly dvě velké šance. Znova ovšem bez gólového vyjádření.

Přesně tak, je dobojováno! Ač zápas přinesl bezbrankovou remízu, nudit jsme se určitě nemohli. První poločas začali lépe hosté a dostali se do dvou gólových šancí, ty neproměnili a zbytek poločasu patřil domácím, kteří si šanci ale nedokázali vytvořit.

90+5
    K následné střele se dostal Kozlov, střela šla ale kousek nad bránu Krešiće. Už to tak vypadá, že to bylo to poslední v dnešním zápase.

90+4
    Do konce zápasu zbývají poslední dvě minuty. Kubaň bude zahrávat ještě rohový kop.

90+3
    Druhá nastavená minuta už byla zajímavější! Nejprve obrovský závar v pokutovém území Moskvy, ze kterého se právě moskevský klub hnal do protiútoku, střela Glušakova šla ale mimo.

90+2
    V první nastavené minutě zahrávali domácí další rohový kop, ani ten ale úspěch nepřinesl.

90+1
    Sudí Bezborodov nastavuje 5 minut!

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a čeká se, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Obránci ale Krešićovi usnadnili práci, míč uklidili do bezpečí.

88
    Domácí teď vybojovali rohový kop!

87
    Blíží se konec zápasu a sledujeme spoustu nepřesností.

86
    Druhé střídání hostů, odchází Mirančuk, místo kterého se na hřiště podívá Grigorjev.

85
    Teď ale tempo hry výrazně opadá, jde vidět, že oba celky už by přeci jen nerady udělaly chybu v závěru zápasu.

84
    Poslední střídání na domácí straně, dohráno má Popov, kterého nahrazuje Tlisov.

82
    Pas Tarasova na Obinnu byl dlouhý a odkopávat bude Belenov, který nikam příliš nespěchá!

81
    Začala poslední desetiminutovka hrací doby, míč mají ve své moci hosté.

80
    Další dobrá pozice pro hostujícího N'Doyeho, ten se ale hodně zahnal do úhlu a jeho nevýraznou střelu kryje Belenov.

79
    Poprvé střídají i hosté. Odešel Maicon, místo kterého na závěr utkání přichází Caicedo.