Lokeren – Liége 4:1 (kon.) | Gent – Lierse 3:0 (kon.) | Mons – Kortrijk 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:0 (kon.) | Mechelen – Leuven 1:5 (kon.) | Cercle Bruggy – Beerschot 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren
0:0 (0:0)
Sporting Charleroi
cz Sobota 20.04.2013, 20:00 • Freethiel-Stadion (Beveren-Waas) • Belgická Jupiler Pro League

Dohráno, gól jsme neviděli a ani mnoho šancí si diváci nemohli užít. Výsledek proto 0:0 odpovídá. Oba týmy si rozdělují po bodu. Mírně aktivnějším celkem byl Beveren, Sifakise nepřekonal. To je pro dnešek vše, hezký večer. (21:52:29)

90
    Ještě tři minuty do konce zápasu. Tato časová pasáž se bude nastavovat.

89
    Podruhé střídají domácí. Smeta nahrazuje Badash.

88
    Už se blíží závěr a vypadá to, že se body budou rozdělovat.

85
    Na druhé straně odešel Sibum a nahradil ho Plut.

83
    Podruhé střídají hosté. Místo Rossiniho jde na zelený pažit Houdret.

82
    Sifakis bez problémů kryje.

81
    Teď si musí říkat hosté, hlavně ji při rohu soupeře neudělat. Waasland má již sedmý roh.

79
    Ještě zhruba dvanáct, třináct minut do konce zápasu, když k tomu připočteme nastavení. Rozhodovat bude pravděpodobně každá chyba.

75
    Doumbia zahrával trestný kop a obstřelil početnou zeď. Míč šel kousíček nad. Domácí tak po delší době zahrozili, stav je ovšem pořád bezbrankový.

74
    I druhý poločas není bohužel nijak zábavný, stále se hraje od šestnáctky k šestnástce, bez větších gólových akcí.

72
    David Pollet to zkoušel z otočky a tím překvapit brankáře Coosemanse. Ten opět zasahovat nemusel, míč končí vysoko nad.

70
    Ederson se srazil s Remaclem, oba ale po krátkém ošetření pokračují dál.

68
    Právě střídající Badibanga vypálil z dobré pozice a Coosemans vyráží na rohový kop.

64
    Střídání v mužstvu Sportingu. Na hřiště jde Badibanga, z něj pak odešel Kumedor.

63
    Dlouhý aut zahrával Martos a překvapivě našel Ederson. Ten se pak rozběhl po pravé straně a posílal před bránu štiplavý centr. Sifakis ho bezpečně lapil.

62
    Kumedor pořádně vystrašil Coosemanse, který napřáhl z hranice vápna a míč skončil na horní síti. Mnoho nechybělo a hosté by šli do vedení, což se však nestalo.

60
    Hodina hry za námi, stále stejný výsledek. Stále platí, že jedinou gólovou šanci měli domácí v závěru prvního poločasu.

57
    Třetí roh hostů zahrával Ederson, málem se k hlavičce dostal Pollet, byl však hodně natěsno bráněn.