Lokeren – Liége 4:1 (kon.) | Gent – Lierse 3:0 (kon.) | Mons – Kortrijk 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:0 (kon.) | Mechelen – Leuven 1:5 (kon.) | Cercle Bruggy – Beerschot 2:1 (kon.)
RAEC Mons
2:1 (1:1)
KV Kortrijk
cz Sobota 20.04.2013, 20:00 • Stade Charles Tondreau • Belgická Jupiler Pro League

90+3
    Tak přeci jen vidíme žlutou kartu v domácím táboře, kterou obdržel Debisschop.

86
    Již v pořadí pátá žlutá karta pro hosty, nyní jí dostává N'For.

68
    Čtvrtá žlutá karta na straně hostů, tentokráte jí dostává Chavarría.

38
    Ještě před pár minutami byl Oussalah svým celkem oslavován, nyní s jeho výkonem ale hosté příliš spokojeni být nemohou. Po zbytečném faulu je totiž po druhé žluté kartě vyloučen ze hry ještě do poločasové přestávky!

30
    Hosté ale vzápětí obdrželi druhou žlutou kartu utkání, kterou v tuto chvíli vidí zatím střelec jediné branky Oussalah.

18
    Diváci zatím mohou sledovat spíše bojovné utkání, oba celky hrají velmi opatrně a za žádnou cenu nechtějí udělat chybu. Nicméně první žlutou kartu zápasu dostává hostující Mario Carevič.