Granada – Valladolid 1:1 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 3:1 (kon.) | Barcelona – Levante 1:0 (kon.)
Valencia – Malaga 5:1 (kon.)
Real Madrid
3:1 (1:0)
Real Betis
Sobota 20.04.2013, 18:00 • Santiago Bernabéu • Španielska LaLiga

90
    Real Madrid dal gól! Nedáš dostaneš. Chris odcentroval mäkučký center na Callejóna a ten volejom to napálil a do jeho strely vložil nohu ÖZIL a zvyšuje na 3:1 a pridáva svoj druhý gól.

77
    Faul Gonzala Higuaina bol ocenení žltou kartou.

77
    Ronaldovu strelu vyráža Adrián.

73
    Benzemu na ihrisku strieda Higuain.

73
    Real Betis dal gól! Diego López vystihol smer strely ale loptu nedokázal vyraziť. Takže JORGE MOLINA premieňa penaltu.

72
    Nacho fauloval hráča vo vápne a zato dostáva žltú kartu a Betis šancu na skorovanie . Pokutový kop.

68
    Cañasa strieda Rubén Pérez.

63
    Zraneného Modriča strieda Pepe.

59
    Druhe striedanie hostí. Z ihriska zošiel Campbell a opačným smerom putuje Vadillo.

58
    Real Madrid dal gól! Protiútok domácich 3 na 2. BENZEMA si zabehol za posledného obrancu a Ronaldo to pochopil a vymyslel mu krásnu nahrávku. BENZEMA už vedel čo spraviť a zvyšuje na 2:0

46
    Počas polčasovej prestávky došlo k jednému striedaniu . Igiebora nahradil Molina.

45
    Real Madrid dal gól! ÖZIL si krásne narazil s Benzemom a ten mu to vrátil do behu a ÖZIL už vedel čo robiť ak bol sám pred brankárom.

43
    Rubén Castro to strelou z prvej napálil do brvna.

40
    Ronaldo si kľučkou obišiel troch hráčov , dostal sa na os ihriska a svojou strelou opečiatkoval žrď.

38
    Center Beñata na hlavu Rubéna. Rubén hlavičkoval tesne nad.

22
    Na Modričov roh si naskočil Ronaldo a Adrián predviedol skvelý zákrok. Následné na ďalší roh najvyššie vyskočil Varane ale lopta išla nad.