NY Rangers – Colorado 3:4 (1:2 po s.n.) | Carolina – Winnipeg 1:3 (kon.) | Montreal – Boston 5:1 (kon.)
Tampa Bay – San Jose 1:2 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:3 (kon.) | Minnesota – Buffalo 6:3 (kon.)
Calgary – Arizona 5:3 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Dallas Stars
cz Piatok 14.11.2014, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

43:37
    Justin Williams vyloučen na dvě minuty za hákování. Naopak příležitost pro Dallas.

40:31
    Vyloučen John Klingberg na dvě minuty za hákování. Šance pro LA.
    Parádní zákrok Lehtonena!

33:17
    Lehtonen výtečným zákrokem překazil gólovou akci. Stoll dostal puk před prázdnou branku, střílel z hranice brankoviště pár centimetrů nad ledem. Kari Lehtonen máchl lapačkou, do které puk chytil. Hostující hráč dlouhé minuty nebude moci pochopit, že tuto šanci zazdil. Exkluzivní zákrok bývalého gólmana Atlanty Trashers,
    Jason SPEZZA - 0:2

28:13
    Dallas právě vstřelil branku!
    Proti této brance už není námitek. JASON SPEZZA to udělal mazácky, vybruslil si mezi kruhy, potáhl si kotouč. Zakončil do odkryté části branky. Asistence: Jamie Benn, Tyler Seguin.

19:46
    Vyloučen domácí Brayden MCNabb na dvě minuty za vysokou hůl.

15:28
    Jeff Carter vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Hraje se 4 na 4.

14:55
    Vyloučen Shaw Horcoff na dvě minuty za držení. Šance pro domácí na vyrovnání.
    Ryan GARBUTT - 0:1

13:13
    Střelou z levé strany kluziště se prosazuje RYAN GARBUTT. Jedná se o jeho třetí branku v sezóně. Samostatně.