Cercle Bruggy – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mons 0:2 (kon.) | Waregem – Oostende 2:2 (kon.)
Lokeren – Leuven 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 5:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:0 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

87
    Ještě Lokeren vystřídá. Leko jde do hry za Persoonse.

86
    Poslední změna na straně Leuvenu. Douglas Maia nahtazuje na poslední minuty Ngoloka.

84
    Nejnebezpečnější muž pro domácí celek Geraerts opouští hřiště, na jeho místo přichází Wijns.

78
    Hosté posilují ofenzívu, Yagan nahrazuje Ogunjimiho, který toho dnes v utkání moc nepředvedl.

77
    Další žlutou kartu dostává hostující útočník Kostovski (LEU).

76
    Domácí podruhé střídají. Ansah nahrazuje De Pauwa.

73
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Přece jenom přichází na řadu navýšení vedení, o které se postaral Tunisan HAMDI HARBAOUI. Ten ukázal, proč ho trenér Maes poslal na hřiště, a po přihrávce Patosiho zamířil za záda Baillyho. Pro něj je to již šestá branka v této sezóně.

60
    Dutra neodehrál špatnou partii, Harbaoui ho nahrazuje na posledních třicet minut.

57
    Leuven bude dohrávat utkání o deseti hráčích. Buysens (LEU) byl v první půli jediným potrestaným hráčem hostujícího celku a zrovna on vyfasoval v pořadí i druhou žlutou kartu.

55
    Lokeren mohl zvýšit na 2:0, jenže tenhle cíl mu vlastně zkazil Dutra. Ten totiž vzal sobecky všechno na sebe a trestuhodně ztratil míč, místo aby přihrával dál. Raymaekers mu ho nakonec odebral.

48
    Bandalovski (LEU) byl nyní trochu přemotivovaný, jeho zákrok si zasloužil další žlutou kartu.

47
    Uběhlo jen pár desítek sekund a domácí obrana opět zapomněla na stále nebezpečnějšího Geraertse. Ten nakonec donutil Barryho k zákroku.

45
    Corryn (LOK) dostává ještě v závěru prvního poločasu žlutou kartu za faul na Bandalovského.

44
    HANS VANAKEN rozehrál přímý kop velmi slušně, jeho střela byla tvrdá i přesná. Ačkoli jiný gólman na světě by možná tenhle pokus polapil, Baillymu se to prostě tentokráte nepodařilo.

27
    Buysens (LEU) dostává první žlutou kartu zápasu.

24
    Lokeren nyní v obraně také často chybuje! Dutra neudržel na uzdě Buysense, jehož střela skončila těsně vedle Barryho svatyně.

23
    Břevno se třáslo nad ušima brankáře Barryho! Po rohovém kopu se hlavou dokázal ke střele prosadit Van Goethem, jenž zkrátka měl smůlu v koncovce.

12
    Brankář Bailly se dopustil obrovské hrubice, za kterou se spoluhráčům omlouvá. Patosi mohl jeho minely využít, střílel do prázdné brány, nakonec obrana hostů ještě dokázala míč odvrátit do zámezí.