Villarreal – Sevilla 1:2 (kon.) | Real Betis – Almería 0:1 (kon.) | Atlético Madrid – Levante 3:2 (kon.)
Granada – Sociedad 1:3 (kon.)
Granada CF
1:3 (1:2)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 21.12.2013, 22:00 • Los Cármenes, Granada, Španielsko • Španielska LaLiga

Zápas 17. kola medzi Granadou a San Sebastianom je na konci a my môžeme konštatovať, že hostia vyhrali zaslúžene, pretože predviedli odvážnejší výkon.

V druhom polčase ich víťazstvo pečatil Carlos Vela. San Sebastian sa tak posúva na 5. miesto pred Villarreal.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:55:51)

90+3
    Prebieha posledná minúta stretnutia a loptu majú na svojich kopačkách hostia, ktorí už len šetria čas a snažia sa o dohratie zápasu v pokojných vodách.

90+2
    Real Sociedad San Sebastian strieda posledný raz: ihrisko opúšťa dnes moc nevýrazný Pardo, ktorý prepúšťa svoje miesto Rosovi.

90+1
    Dnešný zápas sa nám predĺži o tri minúty.

90
    Loptu majú v držaní domáci, ktorí sa ešte snažia, no veľa času im nezostáva.

89
    Striedanie na strane hostí: Seferović ide na ihrisko, opačným smerom putuje kanonier San Sebastianu Antoine Griezmann.

89
    Fran Rico sa pokúšal preniesť hru na druhú stranu na Rikiho, no ten bol príliš pomalý a loptu nestihol.

88
    Nepresná rozohrávka hostí končí v aute. Domáci sa stále snažia, čo je z ich strany veľmi sympatické.

87
    V strede ihriska sme teraz mohli pozorovať faul v podaní Brahimiho, ktorý dáva najavo svoju frustráciu.

86
    Pár minút pred koncom základnej hracej doby majú loptu na svojich kopačkách hostia, ktorí mieria za víťazstvom a aj za postupom na 5. priečku.

85
    Domáci sa snažili o rýchly útok, no Brahimi loptu nestihol a nasledovať bude odkop od Bravovej brány.

84
    Hostia šetria čas tak, že držia loptu na svojich kopačkách a nikde sa neponáhľajú. Do konca zápasu ostáva niečo cez 6 minút a stále si držia dvojgólový náskok.

83
    Faulom sa teraz previnil José Ángel, ktorý je v San Sebastiane na hosťovaní z talianskeho AS Rím.

82
    Máme tu prvé striedanie San Sebastianu: Agirretxe má odpracované, nahradí ho Elustondo.

81
    Rico posielal od rohovej zástavky dobrý center, na ktorý si dokázal vyskočiť Murillo, no ten svoju hlavičku umiestnil len mimo brány.

80
    Domáci budú zahrávať rohový kop.

79
    Vela posielal pred Roberta nebezpečný center, no domáci gólman napokon zasahovať nemusel, pretože lopta iba preletela krížom cez pokutové územie na druhú stranu ihriska.

78
    Hostia ešte nepoužili ani jednu z troch možností na zmenu v zostave, zatiaľ čo domáci už vyčerpali všetky.