Alkmaar – Heerenveen 1:5 (kon.) | Heracles – Arnhem 2:2 (kon.) | Breda – Cambuur 1:0 (kon.)
Feyenoord – Zwolle 3:0 (kon.)
Heracles Almelo
2:2 (0:2)
SBV Vitesse Arnhem
cz Sobota 21.12.2013, 19:45 • Polman Stadion • Holandská Eredivisie

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji pěkný zbytek sobotního večera. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště na přečtenou. (21:46:23)

Máme tu konec opravdu skvělého zápasu.
    Hra nabídla vše co by měl kvalitní fotbal mít – branky, emoce, pěkné střely, kvalitní podporu od fanoušků,...
    Utkání lépe začali hosté, kdy po střele Van Aanholta šli do vedení. Branku do šatny se povedlo vstřelil brazilskému hráči Lucasu Piazónovi. Stav o půli utkání byl 0:2.

Druhý poločas začal ve svižném tempu ze strany domácího celku. Ty se dostávali ke střelám již v samotném začátku druhého poločasu ale první gól pro domácí zaznamenal až v 50. minutě Linssen. Tohoto hráče bylo plné hřiště a to se potvrdilo i v 76. minutě, kdy se k němu dostal po rohovém kopu míč a z malého vápna se nemýlil a prostřelil jinak skvěle chytajícího Velthuizena.
    Zbytek utkání se odehrál ve skvělém tempu ale další branky nepřinesl. Pro Vitesse Arnhem je to nepříjemnost, jelikož dnešním bodem má náskok na Ajax pouhé tří body, které Ajax může smazat v zítřejším utkání s Bredou.

93
    Tak přeci jenom se Heracles dostal ke střele, která nadělala problémy Velthuizenovi.

93
    Hra se odehrává ve středu hřiště a oba týmy vyčkávají konce.

92
    Dvě minuty do konce utkání a hosté se spoléhají pouze na odkopy a už se dožadují odpískání konce.

91
    Rozhodčí nastavil nad rámec řádné hrací doby 4 minuty!

90
    Domácí mohli jít do vedení! Skvělý Velthuizen ovšem skvěle vyběhl a zabránil vstřelení branky.

89
    Qazaishvili dnešní utkání nedohraje jeho místo nahradí van der Struijk.

88
    Heracles kombinuje ale to jim znepříjemňuje dobrá hostující obrana.

87
    Qazaishvili dostal křeč do nohy a na pomoc mu přiběhl Pasveer, který se zachoval v duchu Fair-play.

86
    V případě remízy bude mít Vitesse Arnhem pouhé tři body náskok na Ajax. Ajax má ale zápas k dobru.

85
    Van der Heijden sestřelil na půlce Burnse, který opět inkasoval úder do hlavy. Vše se obešlo bez zranění.

84
    Posledních pět minut bude klíčový pro oba dva celky. U míče jsou domácí.

83
    Hosté si vyměnili míč a dostali se až do vápna Heraclesu. Míč ovšem skončil za autovou čárou.

82
    Bruns je schopen se vrátit do hry.

81
    Hra nabrala rychlé tempo. Toto utkání je reklamou na kvalitní fotbal. Nyní na hřišti probíhá ošetřování Brunse. Drží se za hlavu a odchází za čáru, kde proběhne ošetření.

80
    Leerdam se ocitl na zemi a z přímého kopu se k míči dostal faulovaný Leerdam a jen centimetry chyběli ke gólu.

79
    Po dlouhé době jsou hosté na polovině soupeře.
    Začíná poslední desetiminutovka.

78
    Vypadá to že inkasovaný gól probral i hostující celek. Nyní se hezkou kombinací dostali až do vápna domácích.