Saint-Étienne – Nantes 2:0 (kon.) | Bastia – Montpellier 0:0 (kon.) | Nice – Évian TG 3:1 (kon.)
Remeš – Ajaccio 4:1 (kon.) | Sochaux – Rennes 2:1 (kon.) | Toulouse – Guingamp 0:0 (kon.)
FC Sochaux
2:1 (1:1)
Stade Rennes
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Stade Auguste-Bonal, Montbéliard • Ligue 1 Uber Eats

Domácí hráči mohou začít slavit! Sochaux zvítězilo teprve podruhé v sezóně, když udolalo Stade Rennes 2:1. Oba domácí góly zaznamenal útočník Cédric Bakambu, který v první půli nejprve otevřel skóre z penalty a v 71. minutě zařídil z brejku vítěznou trefu. Sochaux se tak v tabulce posunuje na předposlední pozici, Rennes spadlo po třetí porážce v řadě na patnácté místo. (21:55:07)

90+3
    ... ale hráči Rennes přišli o míč!

90+3
    Brankář Costil zahajuje asi poslední akci hostí...

90+2
    Zahrozili dokonce domácí, Prcić však z těžkého úhlu nedokázal poslat míč přesně na vzdálenější tyč.

90+1
    Centr Emersona z hloubi pole našel jen hradbu ve žlutém.

90+1
    Ještě tři minuty nastavení!

90
    Hosté dávají, vše co mají, dopředu. Hráči Sochaux stojí v devíti u své šestnáctky.

89
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Roy Contout, přichází Édouard Butin.

89
    Hostům se již rychle krátí čas. Do konce řádné hrací doby chybí dvě minuty.

88
    Po krátké pauze na ošetření se opět hraje.

87
    Střet, po kterém zůstali ležet na trávníku oba jeho aktéři – domácí Ilaimaharitra i hostující Hunou.

85
    Po rohu Hunoua a následné hlavičce vykopával míč z brankové čáry jeden z domácích obránců. Hosté byli blízko od vyrovnání!

84
    Centr Pitroipy byl sražen na roh.

83
    Dlouho se bojovalo u rohového praporku před bránou hostí. Nakonec získal aut pro Rennes Emerson.

82
    Contout pro svůj tým vydřel vhazování poblíž šestnáctky soupeře.

81
    Žlutou kartu dostává Jonathan Pitroipa (Stade Rennais FC).

80
    Rennes zbývá už jen deset minut, porážka na půdě posledního by hosty jistě hodně mrzela.

79
    Contout posílal míč na rozběhnutého Bakambua. Costil vyrazil ze své brány a míč před domácím útočníkem chytil.

77
    Faussurier zahnal Pitroipu s míčem až do zámezí. Pomezní však signalizuje, že vhazovat by měli hosté.