Cercle Bruggy – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mons 0:2 (kon.) | Waregem – Oostende 2:2 (kon.)
Lokeren – Leuven 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 5:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:0 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

Děkuji za pozornost, u další on-line přenosů zase nashledanou. (21:57:48)

Lokeren potvrdil roli favorita a zaslouženě zvítězil nad Leuvenem, který měl v utkání několik šancí, ty ovšem v branku neproměnil. Klíčovým pro hosty bylo asi vyloučení Buysense v 57. minutě, ze kterého se už neoklepali. Naopak tři body o pár minut později pojistil domácím ještě Harbaoui.

88
    Wijns se pokusil přesunout hru na druhou stranu. Pettersson měl ovšem opět k míči daleko.

87
    Ještě Lokeren vystřídá. Leko jde do hry za Persoonse.

86
    Poslední změna na straně Leuvenu. Douglas Maia nahtazuje na poslední minuty Ngoloka.

84
    Nejnebezpečnější muž pro domácí celek Geraerts opouští hřiště, na jeho místo přichází Wijns.

78
    Hosté posilují ofenzívu, Yagan nahrazuje Ogunjimiho, který toho dnes v utkání moc nepředvedl.

77
    Další žlutou kartu dostává hostující útočník Kostovski (LEU).

76
    Domácí podruhé střídají. Ansah nahrazuje De Pauwa.

73
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Přece jenom přichází na řadu navýšení vedení, o které se postaral Tunisan HAMDI HARBAOUI. Ten ukázal, proč ho trenér Maes poslal na hřiště, a po přihrávce Patosiho zamířil za záda Baillyho. Pro něj je to již šestá branka v této sezóně.

70
    Stoperské duo Marič – Scholz v posledních minutách pracuje skvěle. A nic na tom nezmění ani menší komplikace, které si nyní oba zbytečně vytvořili.

66
    De Pauw vypálil těsně nad! Lokeren svého soupeře pořádně tlačí. Dočká se v brzké době pojišťující trefy?

65
    Lokeren měl k dispozici další přímý volný kop z dobré pozice. Exekutorství se jal Vanaken, tentokráte ovšem jen přestřelil.

62
    Patosi pálil z dost ostrého úhlu, i přesto musel Bailly mezi třemi tyčemi zasahovat. S tímto pokusem si poradil.

60
    Dutra neodehrál špatnou partii, Harbaoui ho nahrazuje na posledních třicet minut.

57
    Leuven bude dohrávat utkání o deseti hráčích. Buysens (LEU) byl v první půli jediným potrestaným hráčem hostujícího celku a zrovna on vyfasoval v pořadí i druhou žlutou kartu.

56
    Galitsios nyní vystřelil na branku, a ačkoli jeho pokus měl slušnou razanci, nakonec skončil mimo.

55
    Lokeren mohl zvýšit na 2:0, jenže tenhle cíl mu vlastně zkazil Dutra. Ten totiž vzal sobecky všechno na sebe a trestuhodně ztratil míč, místo aby přihrával dál. Raymaekers mu ho nakonec odebral.