Saint-Étienne – Nantes 2:0 (kon.) | Bastia – Montpellier 0:0 (kon.) | Nice – Évian TG 3:1 (kon.)
Remeš – Ajaccio 4:1 (kon.) | Sochaux – Rennes 2:1 (kon.) | Toulouse – Guingamp 0:0 (kon.)
Stade de Reims
4:1 (0:0)
AC Ajaccio
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný večer. (21:57:35)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno, po průměrném a hlavně bezbrankovém poločase jsme viděli pět branek, jednu hezčí než druhou, čtyřikrát se trefili domácí fotbalisté, jedinkrát hosté, když se hlavou trefil Eduardo, který snižoval na průběžných 1:3. Ve druhém poločase si domácí vytvořili obrovský tlak a zaslouženě vyhráli. Ajaccio se nezmohlo téměř na nic.

90+2
    Cavalli byl faulován asi 35 metrů od branky Agassy.

90+1
    Ayité mohl přihrát doleva na zcela volného Signorina, ale zvolil střelu. Míč se od obránce odrazil k hráčům Ajaccia, kteří přesouvají těžiště hry na druhou polovinu hřiště.

90+1
    Tak ještě uvidíme navíc 3 minuty.

90
    Domácí usazeni před vápnem hostů, v době, když již běží poslední minuta druhého poločasu.

89
    Tonucci odkopl pokus Signorina do zámezí, míč uvede do hry právě domácí hráč.

89
    Utkání se už jen dohrává, ani jeden tým se už nikam nežene.

87
    Domácí nebudou chtít půjčit míč svému sokovi, proto si zahraje i Agassa.

86
    Ajaccio má ještě 5 minut s výsledkem něco udělat, ale myslím, že domácí drží utkání pevně ve svých rukou.

85
    Míč se po teči dostal k Ayitému, který jej chtěl trefit halfvolejem, ale míč se mu zapletl do nohou, takže skončil mimo.

85
    Mandi faulován, kopat budou domácí fotbalisté z levé strany hřiště.

84
    Domácí doslova drtí svého soupeře, ten už sotva mele z posledního. Teď se však ubránil i za cenu rohového kopu.

82
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Antoine Devaux, přichází Mads Albaek.

81
    Znovu se k míči dostal Eduardo, tentokrát jeho střela Agassu neohrozila.

81
    Na druhé straně orazítkoval tyč Peuget.

80
    Hrubá chyba jednoho z domácích obránců. Eduardo přehazoval Agassu, jeho zastoupil na brankové čáře Mandi.

78
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Odaïr Fortes.

David Sochor

Góly: 59. Charbonnier (Mandi), 62. Charbonnier (Mandi), 73. Atar (Charbonnier), 77. Ayité – 75. Eduardo

Karty:   50. Krychowiak (REI) – 19. Crescenzi (AJC), 58. Diarra (AJC)

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred (C), Weber, Signorino – Atar (78. Fortes), Devaux (82. Albaek), Krychowiak, Oniangué (75. Peuget), Ayité – Charbonnier.
    Náhradníci: Placide – Fofana, Turan, Fortes, Albaek, Peuget, de Préville.

AC Ajaccio: Ochoa – Hengbart, Bonnart, Tonucci, Crescenzi – Arrache (22. Diarra), Lasne (77. Camara), Cavalli (C), Faty (65. Pierazzi), André – Eduardo.
    Náhradníci: Sissoko – Perozo, Pierazzi, Dielna, Mostefa, Diarra, Camara.

Rozhodca: Lannoy – Benech, Cano