Cercle Bruggy – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mons 0:2 (kon.) | Waregem – Oostende 2:2 (kon.)
Lokeren – Leuven 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 5:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 3:1 (kon.)
Waasland-Beveren
3:1 (1:0)
Lierse SK
cz Sobota 21.12.2013, 20:00 • Freethiel • Belgická Jupiler Pro League

Je za námi utkání týmů ze spodních pater tabulky. Domácí Waasland-Beveren zásluhou Veselinoviće vyhrál úvodní poločas. Do toho druhého vstoupili aktivněji hosté a vyrovnali na 1:1. Pak si ovšem opět vzal slovo Waasland a dvěma trefami strhl výsledek na svou stranu. S konstatováním, že Waasland-Beveren porazil Lierse SK 3:1, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:06:35)

90
    Již probíhá nastavení.

89
    Další střídání domácích. Odchází Trickovski, přichází Emond.

85
    Domácí střídají, Mariće nahrazuje Sibum.

83
    Žlutý karetní trest vidí domácí hráč Marić.

83
    Waasland právě vstřelil branku!
    Demjanovu střelu si to vlastní sítě nešťastně srazil hostující obránce Farag. Domácí tak odskakují Liersu na rozdál dvou branek, což už se v závěrečných minutách bude hostům velmi těžko dohánět.

82
    Žlutou kartu vidí hráč Waaslandu D'Ulivo.

79
    Hosté na tuto branku okamžitě reagovali střídáním. Z trávníku odešel Ghaly, nahradil jej El Messaoudi.

79
    Domácí se opět ujímají vedení! Svou druhou branku v zápase střílí DALIBOR VESELINOVIC.

73
    Tým Lierse je nucen střídat. Za zraněného Wandersona nastupuje Bourabia.

72
    Domácí na zvýšenou aktivitu Liersu reagují střídáním. Ze hřiště odchází Maman, nahradí jej Demjan.

66
    Wanderson (LRS) si připravil ideální palebnou pozici, jeho střela však postrádala potřebnou razanci a skóre tak zůstává neměnné.

59
    Držení míče ve druhém poločase vyznívá jasně pro hosty – 38%-62%.

54
    Domácí jsou rychlou brankou Hazurova evidentně zaskočeni a vůbec nevědí, kam dřív skočit, neboť hostující Lierse stále tráví čas na útočné polovině.

51
    Hosté nyní diktují tempo hry a domácí Waasland vůbec nepouštějí k míči.

47
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Tak to snad ani není možné! KOSTADIN HAZUROV využil nedorozumění mezi obráncem Marićem a brankářem Coosemansem a necelé dvě minutky po svém příchodu na hřiště povedenou střelou vyrovnává stav utkání na 1:1.

46
    O poločase došlo ke střídání v týmu Lierse. Ze hřiště odešel Traoré a nahradil jej Hazurov.

46

První poločas nám přinesl jedinou branku, o kterou se v sedmnácté minutě postaral domácí útočník Veselinović. Waasland dává jasně najevo, že chce co nejdříve opustit předposlední příčku tabulky a vyhnout se tak sestupu. Uvidíme, co nabídne druhý poločas.