Liverpool – Cardiff 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 0:3 (kon.) | Fulham – Manchester City 2:4 (kon.)
Manchester United – West Ham 3:1 (kon.) | Stoke City – Aston Villa 2:1 (kon.) | Sunderland – Norwich 0:0 (kon.)
West Bromwich – Hull City 1:1 (kon.)
Stoke City FC
2:1 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 21.12.2013, 16:00Anglická Premier League

A stretnutie medzi Stoke City FC – Aston Villa FC je na konci. Dnešné stretnutie prinieslo tri body pre Stoke zásluhou striedajúceho Adama z 51. minúty a zásluhou Croucha zo 70. minúty. V drese Aston Villy sa presadil Kozák v 66. minúte, ktorý mohol pridať ešte jeden gól pre Aston Villu.

Štatistiky:
    Držanie lopty: 53% – 47%
    Strely celkom:12 – 14
    Strely na bránku:2 – 4

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (17:55:28)

90+4
    Naplnil sa nám aj nadstavený čas a my čakáme na hvizd hlavného arbitra.

90+3
    A taktiež Weimannov ofsajd pridáva ďalšie sekundy, ktoré približujú Stoke ku výhre v dnešnom stretnutí.

90+2
    Bacuna sa previnil faulom v strede ihriska čím získavajú domáci naozaj cenné sekundy.

90+1
    Villa bude vhadzovať na pravom krídle.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Loptu má v moci Begovič a ten sa s výkopom neponáhľa.

90
    No aj s týmto centrom si obrana Stoke poradila.

90
    Riadna hracia doba sa naplnila. Budeme sledovať rohový kop Villy, ktorý zahrá Bacuna.

89
    Do konca riadnej hracej doby je necelá minúta. Snaha Villy sa stupňuje no zatiaľ bez úspechu.

88
    Ale ani z tejto kombinácie hostia neťažia. Naopak obrana domácich loptu odkopáva až pred Guzana.

87
    Vhadzovať budú hostia na ľavej strena pred 16-tkou domácich.

86
    Delphov prienik po ľavom krídle bol zastavený čiarovým rozhodcom. Lopta bola za postrannou čiarou.