Dortmund – Hertha 1:2 (kon.) | Brémy – Leverkusen 1:0 (kon.) | Freiburg – Hannover 2:1 (kon.)
Hamburger – Mainz 2:3 (kon.) | Braunschweig – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Norimberk – Schalke 0:0 (kon.)
SC Freiburg
2:1 (2:0)
Hannover 96
Sobota 21.12.2013, 15:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok sobotňajšieho večera. Dovidenia. (17:26:39)

Skončil sa zápas sedemnásteho kola medzi SC Freiburgom a Hannoverom 96. Domáci si pripísali vôbec prvú výhru na domácom trávniku v tejto sezóne. V prvom polčase sa dva krát presadil Mehmedi a prakticky rozhodol o výhre. V druhom dejstve mali viac z hry hostia, avšak pozornú obranu nevedeli prekonať. Zníženie prišlo až v nadstavenom čase, čo už bolo na zvrat v zápase neskoro.

90+2
    Lopta ďaleko od domácej brány, domáci už nedovolia vyrovnať.

90+1
    Hannover dal gól! Po priamom kope sa k lopte dostal LEONARDO BITTENCOURT, ktorý presnou hlavičkou nedal šancu Baumannovi. Hostia teda znižujú, ale na vyrovnanie už je málo času.
    Asistencia: Edgar Prib.

90+1
    Priamy kop hostí, a Hannover strieľa gól.

90
    Začal sa nadstavený čas, o víťazovi je už rozhodnuté. Freiburg bude konečne doma bodovať naplno. Nadstavený čas 3 minúty.

89
    Mohlo byť rozhodnuté. Nový hráč Guédé nevystrelil, ale podržal loptu nabiehajúcemu Schmidovi, ten však bránu Zielera prestrelil.

88
    Striedanie na domácej strane. Bojisko opúšťa zranený Admir Mehmedi, prichádza Mike Hanke.

87
    Zieler sa nešportové správanie potrestaný.

87
    Mahmedi najprv neprekonal Zielera. Následne v bolestiach leží na zemi. Zieler chce, aby hral, no dostáva žltú kartu.

85
    Baumann sa už nikam neponáhľa a domáci budú hosťom brnkať na nervy.

84
    Fanúšikovia spievajú vianočné koledy a oslavujú.

83
    Už ani nie desať minút a Freiburg si pripíše prvú výhru na domácej pôde. V 17. kole.

82
    Ďalšie striedanie, tentokrát na strane hostí. Ihrisko opúšťa Steven Cherundolo, prichádza Jan Schlaudraff.

81
    Daridou center nepresný, Zieler nemal problémy.

80
    Stindl sa snažil vybojovať aspoň rohový kop, no nič z toho nebude a loptu majú domáci.