3:0 (1:0)
FC Ural
cz Sobota 30.11.2013, 11:00 • Aréna Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:57:28)

Dnešní utkání je u konce. Ze tří bodů se radují domácí fotbalisté, kteří udolali svého soupeře jasně 3:0. Ve druhém poločase navýšil náskok Dinama Kuranyi v 58. minutě a za dvanáct minut poté se trefil i Kokorin, který předtím neproměnil pokutový kop. Hosté dnes působili poměrně neškodným dojmem a zaslouženě odchází bez bodu.

90+3
    Utkání se již pouze dohrává, hraje se převážně ve středu hřiště.

90+1
    Ještě pět minut se bude hrát ve druhém poločase, poměrně velké nastavení.

90
    Centr z levé strany "sbírá" gólman Dinama Gabulov.

89
    Na fotbalisté Dinama je pozitivní, že i když vedou již 3:0, hrají stále aktivně, rychle přistupují k soupeři, napadají rozehrávku.

88
    Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.

87
    Další odkop Sološina, k němu se nyní míč vrací, jako by byl na dlouhé gumě...

86
    Sološin vykopává na polovinu soupeře, tam ale míč získávají fotbalisté Dinama.

85
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kokorin, přichází Ďjaďjun.

85
    Ten se ale zastavil na polovině Uralu a nyní je to znovu "do plných".

84
    Míč směřuje na bližší tyč, domácí odvrací a Čuchlej startuje k rychlému protiútoku.

84
    Alespoň rohový kop pro Ural, hosté rozehrají z pravé strany.

84
    Dobrý pas na Gognijeva, ale ve sprinterském souboji nestačil na bránícího Douglase.

83
    Jenže jeho spoluhráči ztrácí míč na půli a musí se znovu pouze bránit.

82
    Sološin má míč ve své moci a rozehrává.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, o vítězi je jasno, o výsledku ještě nikoliv. Dočkáme se ještě nějakého gólu?