Brugge – Oostende 2:0 (kon.) | Mechelen – Gent 0:1 (kon.) | Mons – Lokeren 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:0 (kon.)
Club Bruggy KV
2:0 (0:0)
KV Oostende
cz Sobota 30.11.2013, 20:00 • Jan Breydel (Bruggy) • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne vše a přeji vám krásný zbytek dne. (22:01:34)

Je tu konec. Nakonec zápas vyhrávají domácí Bruggy. Po vyrovnaném prvním poločase, kde branka nepadla, ale bylo možno vidět několik zajímavých příležitostí, se v 66.minutě prosadil domácí Refaelov. Do devadesáté minuty nebyl k vidění již další gól, ale nakonec se ještě jedné branky domácí dočkali. Když v poslední půl minutě nastaveného času poslal míč do odkryté branky Shutter. Domácí tým se tedy raduje z výhry 2:0 a hostující Oostende posílají domů bez bodu.

90+3
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází De Sutter, přichází Adu.

90+3
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Gudjohnsen doběhl s balónem až k levé tyči a odtud poslal míč do malého vápna na volného TOMASE DE SHUTTERA a ten z metru trefuje volnou bránu!

90+1
    Balón poskakoval před brankou Ryana, který jej nemohl chytit. Nakonec jej domácí hráč odkopává pryč.

90
    Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí se snaží udržet na polovině Oostendu a nedovolit jim srovnat skóre těsně před koncem zápasu.

89
    Ryan rozehrává od svojí brány.

86
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Refaelov, přichází Gudjohnsen.

86
    Refaelov fauloval Luissint a hosté mají přímý kop!

85
    Hosté mají rohový kop.

84
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Lestienne, přichází Sobota.

82
    Ryan zachytil další letící balón na jeho branku bez sebemenších potíží.

81
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází De Schutter, přichází Foket.

80
    Refaelovi teď utekl dobře nahraný míč až na čáru za bránou. Nedovolil mu ale zajet až do autu a domácí jsou stále na míči.

77
    Depoitre teď hlavičkou dorážel míč do Ryanovy brány, kulatý nesmysl se odrazil od břevna do hlediště!

76
    Fernando fauloval De Bocka a domácí získávají přímý kop.

75
    Další střela na Ovona! Tentokrát míč letěl těsně vedle levé tyče a zasáhl stojícího pořadatele.

73
    Domácí se pokusili o další útok, tentokrát si hostující dobře rozebrali všechny hráče.