Leverkusen – Norimberk 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 4:4 (kon.) | Mainz – Dortmund 1:3 (kon.)
Hertha – Augsburg 0:0 (kon.) | Bayern – Braunschweig 2:0 (kon.) | Schalke – Stuttgart 3:0 (kon.)
Bayern Mníchov
2:0 (2:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 30.11.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:27:17)

A je koniec. Bayern si pripísal ďalšie pohodlné víťazstvo, keď na vlastnom ihrisku porazil Braunschweig 2:0. O oba góly sa ešte v prvom polčase postaral Arjen Robben, ktorý tak dobre zastúpil zraneného Ribéryho. Bayern tak zostáva na prvom mieste tabuľky so štvorbodovým náskokom pred Leverkusenom, ktorý taktiež nezaváhal a doma porazil Norimberg 3:0.

90+2
    Götze sa pokúsil využiť zlý odkop Davariho a chcel ho prelobovať. Nakoniec jeho pokus gólom neskončil, keď loptu odkopol jeden z obrancov hostí.

90+1
    Nadstavujú sa dva minúty.

90
    Bayern naďalej kombinuje v strede ihriska. Do zakončenia sa radšej netlačí.

89
    Z pravej strany odcentroval do šestnástky hostí Rafinha, ale nebol to úspešný pokus. Lopta skončila v aute.

88
    Bayern rozohral rohový kop len nakrátko a kombinuje na útočnej polovici.

87
    Robben nacentroval do šestnástky tak nebezpečne, že Davari musel vyraziť len na rohový kop.

86
    Na druhej strane bude voľný kop zahrávať Bayern.

85
    K jeho exekúcii sa postavil Bellarabi a loptu nasmeroval do brvna!

84
    Teraz budú zahrávať priamy kop.

83
    Hostia sa snažia aspoň o kontaktný gól.

82
    Domáci Martínez sa pokúšal vysunúť Mandžukića, ale jeho úmysel prečítala hosťujúca obrana.

81
    Korte hľadal z ľavej strany pred bránkou Kumbelu, ale ten sa k lopte nedokázal dostať.

80
    Braunschweig hrá v posledných minútach veľmi aktívne a dokonca sa drží na útočnej polovici. Za druhý polčas sa hostia nemusia hanbiť, Bayern sa do žiadnej vyloženej šance nedostal.

79
    Striedanie v tíme Eintracht Braunschweig: z ihriska odchádza Caligiuri, prichádza Oehrl.

77
    Po prvý krát sa zviditeľnil v tomto zápase Alcantara, ale jeho strela z hranice šestnástky skončila vedľa bránky.

75
    Bayernu sa v druhom polčase nedarí prelomiť pozornú obranu svojho súpera. Tempo hry postupne upadlo.