Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Heerenveen – GA Eagles 3:1 (kon.) | Breda – Groningen 2:2 (kon.)
Heracles – Utrecht 1:2 (kon.)
NAC Breda
2:2 (1:0)
FC Groningen
cz Sobota 30.11.2013, 19:45 • Rat Verlegh Stadion (Breda) • Holandská Eredivisie

Pro dnešek je to tedy vše, příště opět na shledanou. (21:40:31)

Velmi zajímavé utkání končí remízou 2:2. Jestli je zasloužená či nikoliv, to si netroufám soudit, jasné je, že Groningen si dal pořádně na čas se střílením branek, o to zajímavější ale závěr utkání byl. Vedení Bredy 2:0 zařídili Verbeek a Perica. Za Groningen ale dokázal snížit 10 minut před koncem Wijnaldum, to ale nebylo vše. V nastavení celého utkání z pokutového kopu srovnal de Leeuw.

90+2
    Groningen právě vstřelil branku!
    A hostům se skutečně daří srovnat! Pokutový kop proměnil MICHAEL DE LEEUW!

90+1
    Hosté budou zahrávat pokutový kop!

90+1
    Žlutou kartu dostává de Roover (NAC Breda).

90
    Běží nastavený čas, domácí drží těsné vedení.

88
    Rouwelaar se snaží našetřit co nejvíce času při rozehrávce.

86
    Groningenští nyní sází všechno na ofenzivu, pochopitelně. Zatím ale domácí obrana drží, míč se pohybuje na obranné půli hostů.

84
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Hadouir, přichází Gillisen.

81
    Že by ještě drama? Groningen se stébla chytá. Ačkoliv byli hosté po druhé inkasované brance pod tlakem, nyní snižují. Na 1:2 z pohledu hostů snížil po rychlé akci ve vápně GILIANO WIJNALDUM! Klíčovou přihrávku si připsal de Leeuw.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, Breda je blízko třem bodům.

78
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hiariej, přichází Adorjan.

77
    Breda nyní může hrát v klidu a je to znát, Groningen je opět pod tlakem.

74
    Breda právě vstřelila branku!
    Domácím fotbalistům NAC se podařilo navýšit vedení na 2:0, utkání tak dostává opět jiný směr. Autorem tolik důležité branky je STIPE PERICA, který umístěným zakončením překonává nejistého Bizota. Výbornou přihrávkou vyzval ke skórování Seuntjes.

74
    Domácí NAC jsou precizní v defenzivě, k tomu navíc rychle napadají. Fotbalisté Groningenu se prosazují hodně stěží, čas navíc rychle plyne...

72
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Živkovič, přichází Texeira.

70
    Je před námi posledních dvacet minut, domácí stále drží těsné vedení. Hraje se nahoru dolů, zápas by se mohl rychle zdramatizovat či rozhodnout...