Saint-Étienne – Remeš 4:0 (kon.) | Monaco – Rennes 2:0 (kon.) | Guingamp – Nantes 1:0 (kon.)
Lorient – Nice 3:0 (kon.) | Toulouse – Sochaux 5:1 (kon.) | Valenciennes – Lille 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
4:0 (0:0)
Stade de Reims
cz Sobota 30.11.2013, 15:00 • Stade Geoffroy Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:53:30)

V dnešním utkání naprosto dominovali domácí fotbalisté, kteří nakonec soupeři nastříleli čtyři góly a sami neinkasovali. Ve druhém poločase čtyřmi góly zlomili definitivně odpor Remeše, když se v 68. minutě trefil Sall, v 76. a v 78. minutě Perrin a konečnou podobu skóre dal v 88. minutě Erdinç.

90+2
    Probíhají poslední vteřiny utkání.

90
    To vše již v devadesáté minutě, kdy je o výsledku i o vítězi zápasu rozhodnuto.

90
    Z následného volného kopu se již domácí neprosazují a tak může Agassa v klidu rozehrát.

89
    Žlutou kartu dostává hostující Ayité.

89
    Výsledek je pro fotbalisty Remeše velmi krutý, zase o tolik horší nebyli, ale domácí proměňovali své šance.

88
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Poprvé to Agassovi ještě prošlo, druhé zaváhání o několik minut později, kdy si gólman Remeše pohrával s míčem ve vlastním pokutovém území již nikoliv. Jeho chybu potrestal MEVLÜT ERDINÇ.

85
    Centr na vzdálenější tyč, kde z první pálí Hamouma, ale pouze vedle branky.

85
    Erdinç zkouší vystřelit v pokutovém území, ale nakonec míč letí znovu mimo branku a je to další roh domácích.

84
    Z pravé strany rozehraje Hamouma.

84
    Již se hraje, rohový kop po zásahu bránícího Onianguého.

83
    Přitom bolestivě trefil bránícího Signorina do míst, kde to každého muže bolí...

83
    Cohade vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území soupeře.

81
    Bránící Tacalfred odhlavičkovává centr soupeře na roh, domácí rozehrají z pravé strany.

81
    Probíhá již poslední desetiminutovka, domácí kombinují na polovině soupeře, kde Weber fauluje domácího Erdinça.

80
    Kapitán Saint-Étienne dvakrát "udeřil" a nyní jsou již šance hostů na nule.

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Brandão, přichází Mevlüt Erdinç.

78
    Sall si nejlépe naskočil na roh z pravé strany, ale jeho hlavičku ještě dokázal reflexivně Agassa vyrazit, na dorážku LOÏCA PERRINA však již nestačil a domácí vedou již 3:0!