Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Heerenveen – GA Eagles 3:1 (kon.) | Breda – Groningen 2:2 (kon.)
Heracles – Utrecht 1:2 (kon.)
SC Heerenveen
3:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
cz Sobota 30.11.2013, 19:45Holandská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:38:06)

A je dobojováno! Máme za sebou naprosto odlišný druhý poločas, než byl ten první. Hned v úvodu domácí vlétli na svého soupeře a výsledkem tomu byla vyrovnávací branka, o kterou se postaral de Roon. Pár minut na to skóre otočil van Anholt. Domácí to hodně nakoplo a ve své aktivitě pokračovali dál, hosty až na pár vyjímek do ničeho nepustili. Na konci utkání ještě stvrdil vítězství Ziyech. Heerenveen tak po dobrém výkonu v druhém poločase slaví vítězství. Go Ahead Eagles si tak domů neodvezou ani bod.

90+3
    Míč mají pod kontrolou daleko od své branky domácí. Zápas se již jen dohrává.

90+1
    Hosté se v klidu ubránili a vydávají se kupředu.

90
    Domácí budou zahrávat další rohový kop, s jeho rozehrátím ale rozhodně nespěchají.

88
    Domácí pokračují náporem. Zajímavou střelu vyslal na branku Eikrem, Room vyrazil míč na roh.

85
    Hrdinu z předchozího okamžiku nahradí na hřišti Marzo.

85
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Po přihrávce Basacikoglua se ke střele dostal mladíček HAKIM ZIYECH. Jeho střele ještě změnil směr jeden z beků a míč tak mohl rozklepat síť. O osudu dnešního utkání je tak nejspíše rozhodnuto!

84
    Po něm se k zakončení dostal další z hostujících fotbalistů, ten ale branku minul.

83
    Hosté zahrávali standardní situaci, ze které se do míče opřel van der Linden, jeho tvrdá rána pořádně provětrala rukavice Nordfeldta, který ale vyrazil bravurně míč na roh!

81
    Naprosto sobecky teď nezvládl brejk střídající Wildschut, který místo toho, aby nahrál před branku na úplně volného spoluhráče, zvolil kličku a o míč přišel.

80
    S nastavením nám zbývá zhruba nějakých 14 minut, to není moc často pro Go Ahead ke srovnání.

78
    Už mohlo být rozhodnuto, to by ovšem de Roon musel zamířit o něco lépe. V obrovské příležitosti tváří tvář brankáři minul o kousíček branku!

77
    K míči se čím dál více dostávají hosté, jejich kombinace ale vždy končí na pozorné obraně.

75
    Podruhé dnes střídá i domácí kouč, místo van la Parry si zahraje Wildschut.

74
    Tomu se hosté dokázali bez potíží ubránit.

73
    Útočný výpad domácích na poslední chvíli zastavil van der Linden. Heerenveen bude ale kopat roh.

72
    Domácí již nejsou tak aktivní jako na začátku druhé půle. Teď více myslí na zadní vrátka a snaží se nedělat chyby.

70
    Standardky se ujal hostující kapitán, jeho pokus ale mířil jen doprostřed branky, kde byl připraven Nordfeldt.