Zwolle – Waalwijk 1:1 (kon.) | Heerenveen – GA Eagles 3:1 (kon.) | Breda – Groningen 2:2 (kon.)

Heerenveen právě vstřelil branku!
    Po přihrávce Basacikoglua se ke střele dostal mladíček HAKIM ZIYECH. Jeho střele ještě změnil směr jeden z beků a míč tak mohl rozklepat síť. O osudu dnešního utkání je tak nejspíše rozhodnuto!

53
    Tak to je neskutečný obrat! Na pravé straně se k míči dostal PELE VAN ANHOLT, potáhl si kulatý nesmysl doprostřed před pokutové území a napřáhl ke střele, jeho bomba zaplula přímo k tyči!

49
    Výborný start do druhého poločasu pro domácí celek! Domácí zahrávali standardní sitauci zhruba 40 metrů od branky. Míč si na místo prohřešku postavil Ziyech, jehož centr před brankářem tečoval MARTEN DE ROON a vyrovnal tak utkání na 1:1. Začínáme tedy znovu v podstatě od začátku.

43
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Tak jsme se přeci jen v prvním poločase dočkali branky! Pěkný centr zleva dokázal zužitkovat obráncem obtěžovaný ERIK FALKENBURG,který poslal míč přesně k tyči!