Parma – Bologna 1:1 (kon.) | CFC Janov – Turín 1:1 (kon.)
1:1 (1:1)
Bologna FC
cz Sobota 30.11.2013, 18:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Talianska Seria A

Od nás je to tak pro dnešek vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (19:53:19)

Zápas končí za stavu 1:1. V druhé půli již další branka nepadla, a tak se oba týmy rozloučí smírně po bodu v dnešní předehrávce 14 kola. Parma nevyužila své šance, když hrála skoro celý druhý poločas proti 10 lidem. Rossoblu tak získávají důležitý bod ze Stadio Tardini a já se s vámi také loučím.

Statistiky utkání

69% Držení míče 31%
    18 Střely celkem 7
    8 Střely na branku 4
    11 Rohy 2

90+5
    Amauri se dostal do vážné šance! Když hlavičkoval z malého vápna, bránu Curciho ale v těžké pozici jen těsně minul a utkání skončí remízou!

90+5
    Poslední minuta je tady. A opět to byl aktivní Palaldino, jenž vybojoval alespoň rohový kop.

90+4
    Palladino nastřelil ve vápně hostů hráče Bologne, respektive jeho ruku. Penalta se ale nepíská.

90+4
    Domácí mají drtivý tlak.

90+3
    Cassano poslal před bránu Bologni nadýchaný centr, který brankář Curci promáchl. Na druhé straně chtěl vrátit míč zpět do ohně Cassani, ale jeho pokus obrana zablokovala.

90+1
    Kone dobře zabojoval u své brány, kde míč propustil za svá záda. bude se tak okopávat od brány jeho týmu.

90
    5 minut se budou přidávat v závěru zápasu.

90
    Bologna FC naposledy střídá: Bianchi to měl na hrotu těžké, sám proti přesile. Teď jej nahradí Moscardelli.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby je tady. Faul si na svou osobu ve vápně Parmy chtěl vydobýt Bianchi, ale sudí ukazuje – hrajte dál.

89
    Díky skvělé obranné práci hostujícího hráče se Bologna ubránila. Následně pak Gobbi chtěl zabrzdit brejk hostů, když k zemi poslal Morlea. Za trest vidí očekávanou žlutou kartu.