Saint-Étienne – Remeš 4:0 (kon.) | Monaco – Rennes 2:0 (kon.) | Guingamp – Nantes 1:0 (kon.)
Lorient – Nice 3:0 (kon.) | Toulouse – Sochaux 5:1 (kon.) | Valenciennes – Lille 0:1 (kon.)
EA Guingamp
1:0 (0:0)
FC Nantes
cz Sobota 30.11.2013, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemně strávený večer. Příští týden u francouzské Ligue1 napočtenou. (21:57:08)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Ve druhé půli domácí zvýšili své úsilí a díky Sankharému šli do vedení. Pak domácí ještě několik minut zle zatápěli svému sokovi. Nantes v posledních 10 minutách převzalo otěže zápasu do svých rukou, ale několik nebezpečných šancí zůstalo nevyužito. Domácí z rychlých brejků měli rovněž několik příležitostí jak navýšit brankový rozdíl, ale i oni v koncovkách selhali. I tak překvapivé vítězství je na světě.

90+5
    Po rohu už se hosté ke střele nedostali.

90+4
    Đorđević zpracoval míč na hranici vápna, jeho bodlo proletělo jen těsně vedle pravé tyče domácí branky. N´dy Assembé jej zřejmě tečoval, hosté ještě zůstanou u míče.

90+4
    Tak ani z tohoto mraku nezapršelo, Guingamp se v poklidu osvobozuje.

90+4
    Tak že by teď, když hosté budou zahrávat roh?

90+3
    Ač nantes hraje stále více s míče, přímé ohrožení branky nepřichází.

90+2
    Přímý kop Nantes se snesl na hlavu Đorđeviće, jenže ten jen míč lízl, takže nedostatečně usměrněný míč proletěl jen okolo levé tyče domácí branky.

90+1
    Byly nastaveny 4 minuty.

90
    Atik nasadil Tourému jesličky, ale předávka před branku nebyla přesná, míč pak proputoval až brankovou čáru.

90
    Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a snaží se udržet míč co nejdéle ve své moci.

89
    Guingamp napadá rozehrávku hostů, kteří pod tlakem dělají chyby, toto domácímu týmu zcela vyhovuje.

87
    Beauvue si zpracoval míč před vápnem, dostal se přes Cissokha, ale v tísni netrefil ideální míč, který za povzdechu domácího publika prolétl okolo horní tyče.

86
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Fabrice Pancrate.

86
    Teď je dokonce zastavují nedovoleným způsobem. Hosté budou rozehrávat od levé postranní čáry přímý kop.