Leverkusen – Norimberk 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 4:4 (kon.) | Mainz – Dortmund 1:3 (kon.)
Hertha – Augsburg 0:0 (kon.) | Bayern – Braunschweig 2:0 (kon.) | Schalke – Stuttgart 3:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:4 (2:2)
Werder Brémy
Sobota 30.11.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

To je pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť. (17:27:07)

Videli sme doslova bláznivy futbal v ktorom domáci Hoffenheim videol až dva krát o dva góly, no Werder dokázal dva krát vyrovnať.
    V prvom polčase viedli domáci už v 18 minúte 2:0 po dvoch góloch Salihovica z pokutových kopov. V 45 minúte znižoval z pokutového kopu Hunt a o minútu neskôr v nadstavenom čase vyrovnával Elia.
    Už po 8 minútach druhého polčasu viedli domáci 4:2 keď sa najprv trafil Holland a následne Herdling. O pár minut však znižoval Petersen ktorý sa do akcie vrátil po 6 týždňoch. Vyrovnať sa hosťom podarilo opäť v nadstavenom čase vďaka Bargredeovi, zápas tak skončil 4:4.

90+3
    Hoffenheim sa snažil o rýchlu kontru ktorú však zastavil ofsajd.

90+3
    Loptu maú na polovici súpera hostia.

90+1
    Werder Brémy dali gól! Najprv sme videli obrovskú šancu Werderu ktorú Casteels vyrazil na roh, no po rohovom kope sa PHILIPP BARGFREDE dostal k lopte v šestnástke a zakončil presne k ľavej tyčke.

90
    Abraham sa snažil dostať cez obranu hostí, nakoniec ho však zastavili.

89
    Casteels opäť chytá loptu na hranici šestnástky.

89
    Dlhá lopta ku ktorej sa dostal domáci brankár.

89
    Hoffenheim len odkopáva loptu čo najďalej.

88
    Center do šestnástky, Herdling a Salihovic spolu nekomunikovali a ani jeden nešiel po lopte do šance tak mohol isť Werder a hostia nakoniec získavajú roh.

87
    Z ihriska odchádza Volland, nahradil ho Johnson.

86
    Werder to ešte nevzdal, uvidíme ešte jeden gól?

85
    Modeste dostal dlhú loptu a išiel by sám na brankára no zatavil ho ofsajd.

84
    Hunt centroval do šestnástky, pred Gebre Selassiem však zasiahol loptu Salihovic a následne bol okamžite pri lopte domáci brankár.

84
    Autové vhadzovanie pre hostí blízko šestnástky Hoffenheimu.

83
    Polanski dobre prihral na Modesteho, toho však dobehol obránca a Modeste aspoň prenechal loptu pre Firmina, ten však o loptu okamžite prišiel.

82
    Garcia zle rozohral a loptu zachytil Polanski, ten však spravil podobnú chybu.

80
    Na druhej strane šanca pre Firmina, ten však o loptu prišiel.

Miroslav Šimurka

Góly: 12. Salihovic, 18. Salihovic, 49. Volland, 54. Herdling – 45. Hunt, 45+2. Elia, 59. Petersen, 90+1. Bargfrede

Karty:   44. Schipplock (HOF), 77. Herdling (HOF) – 14. Elia (BRE), 20. Fritz (BRE), 60. Petersen (BRE), 63. Ekici (BRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Süle, Salihović – Rudy, Polanski, Herdling – Firmino, Schipplock, Volland
    Náhradníci: Johnson, Vestergaard, Toljan, Strobl, Elyounoussi, Modeste

Werder Brémy: R. Wolf – Gebre Selassie, Caldirola, Lukimya-Mulongoti, García – Elia, Fritz, Hunt, Makiadi, Ekici – di Santo
    Náhradníci: Ignjovski, Yıldırım, Bargfrede, Petersen, Selke, Rehfeldt

Rozhodca: Wolfgang Stark – Jan Hendrik Salver, Mike Pickel – Bastian Dankert