Žilina B – Borčice 0:0 (kon.) | Trnava B – Senec 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Šaľa 2:0 (kon.)
Haniska – R. Sobota 2:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 0:0 (odl.) | Poprad – Lok. Košice 1:1 (kon.)
FK Poprad
1:1 (0:1)
FC Lokomotíva Košice
Sobota 05.03.2016, 17:30 • NTC Poprad • MONACObet liga

V druhom polčase sa podarilo domácim hráčom vyrovnať gólom Streňa zo 65. minúty. Stretnutie sa teda po zmierlivej remíze končí 1:1. (19:21:44)

90+2

90+2
    Tropp vhodil aut priamo do šestnástky. Lopta sa ocitla pri vzdialenejšej žrdi, no nedokázal ju nik zasiahnuť. Následne má jeden z hráčov Lokomotívy bolesti.

90+1
    Je to práve Poprad, ktorý sa pokúša o záverečný nápor s cieľom dať všetky sily do útoku.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú dve minúty.

90
    Žltou kartou je potrestaný aj hosťujúci Pavol Šuľák po faule na Streňa. Poprad bude zahrávať štandardku.

88
    Michal Gallo úmyselne narazil do domáceho Szymona Grucu, za čo dostal žtú kartu. Poprad sa pokúsi o nákop do šestnástky.

88
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ján Zápotoka, prichádza Lukáš Janigloš.

86
    Hlavný rozhodca použil žltú kartu. Lukáš Horváth rukami potiahol za hruď Erika Streňa v možnom úniku.

84
    Žltú kartu dostáva Gallovič (FK Poprad).

84
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Štefan Harvila, prichádza Martin Hloušek.

83
    Tropp sa snažil nakrátko po pravej strane vysunúť Grucu. Spolupráca však Popradčanom nevyšla.

82
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Rudolf Bilas, prichádza Róbert Ujčík.

81
    Kolek si pred šestnástkou sympaticky vymenil loptu so Zajacom a snažil sa vystreliť. Nakoniec však iba do protihráča.

80
    Ján Zápotoka sa pomalými krokmi približoval k šestnástke a nakoniec sa rozhodol pre strelu z hranice. Jeho zakončenie však nebolo presné.

79
    Šimonek nebol v súboji stopercentne čistý, a tak Lokomotíva dostáva loptu pri poliacej čiare. Môžu ju nakopnúť dopredu.

77
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Adrián Leško, prichádza Marcel Jass.

77
    Domáci Tropp viedol súboj s Pavúkom, po ktorom bol úspešnejší domáci hráč. Poprad obrátil hru a pokračuje v útoku.

75
    Huszárik je v druhom polčase v podstate bez práce. Videli sme len možno jednu akciu Lokomotívy v priebehu druhého polčasu. Hru režírujú domáci.