Skalica – Trenčín 1:2 (kon.) | Podbrezová – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Dunajská Streda – Ružomberok 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:0)
MFK Ružomberok
Sobota 05.03.2016, 18:20 • Štadión DAC Dunajská Streda • Niké liga

Na gól domáceho Vojtecha Horvátha z prvého polčasu nadviazal v druhom dejstve Miloš Lačný, ktorý vyrovnal na 1:1. Na tomto výsledku nič nezmenila ani skutočnosť, že hostia hrali od 74. minúty bez vylúčeného Martina Boszoráda.

To je už od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (20:12:31)

90+3

90+2
    Následne prišli dve veľké šance Dunajskej Stredy, pri ktorých Darko Tofiloski podržal svoje mužstvo!

90+1
    Brankár hostí Darko Tofiloski vidí žltú kartu za zdržovanie hry.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Dunajská Streda strieda: Odchádza Alfredo Stephens a prichádza Antonio Asanović.

90
    Stephens sa dostáva k hlavičke, ktorá letí nepresne.

89
    Brašeň poslal z pravej strany prihrávku do pokutového územia, odkiaľ loptu odvracia hosťujúci obranca.

88
    Ljubičić fauluje Faška v strede ihriska a tak bude mať loptu oslabený Ružomberok.

87
    Na druhej strane si vpredu nedovolene počínali aj hostia.

87
    Po rohu pokračoval tlak domácich hráčov, tí sa následne dopúšťajú útočného faulu na Faška.

86
    Dunajská Streda strieda: Odchádza Tomáš Huk a prichádza András Mészáros.

86
    Domáci z rohu neohrozili bránu, ale po chvíli si ho zopakujú.

85
    Polievka poslal veľmi nebezpečnú prihrávku do šestnástky, odkiaľ ju na roh odvracia Peter Maslo.

85
    Domáci rozohrali nakrátko na Brašeňa, ktorého center odhlavičkoval zo šestnástky Peter Maslo.

84
    Domáci tlak trvá a DAC získava rohový kop.

82
    Pačinda to vyskúšal z otočky, ale jeho nie príliš razantnú strelu chytá Tofiloski.

81
    Ljubičić vystrelil z veľkej vzdialenosti, lenže mieri nad bránu.

81
    Podobný brejk ihneď predviedli aj domáci hráči, ale finálnu prihrávku tiež nezrealizovali celkom podľa svojich predstáv.