Paríž – Montpellier 0:0 (kon.) | Angers – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Bordeaux – GFC Ajaccio 1:1 (kon.)
Lille – Remeš 2:0 (kon.) | Nice – Troyes 2:1 (kon.) | Bastia – Lorient 0:0 (kon.)
SC Bastia
0:0 (0:0)
FC Lorient
cz Sobota 05.03.2016, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Po odpískání konce zápasu vznikla na hřišti ještě menší strkanice, kterou rozhodčí dlouho odtrhával. Dnešní zápas příliš fotbalové krásy nenabídl a my se budeme muset spokojit s bezbrankovou remízou.

Ode mne je to pro dnešek z Ligue 1 vše! Já vám děkuji za pozornost a přeji dobrou sobotní noc! (21:50:20)

90+3

90+3
    Rohový kop zůstane nevyužit, jelikož Danic ho rozehrál za brankovou čáru a následovat bude pouze odkop od branky Lecomteho.

90+2
    Domácí budou v poslední nastavené minutě zahrávat rohový kop.

90+1
    Hosté se snaží držet balon co nejdál od vlastní brány a ze zisku jednoho bodu za dnešní remízu budou určitě spokojeni.

90
    Hlavní sudí nastavuje tři minut nad rámec řádné hrací doby!

89
    Před námi je poslední minuta řádné hrací doby. Je zřejmě, že rozhodčí Miguelgorry nastaví něco navíc a hra bude trvat o něco déle.

88
    Žlutou kartu dostává Yannick Cahuzac (SC Bastia).
    Žlutou kartu dostává Raphaël Guerreiro (FC Lorient).

87
    Na hřišti vznikla po jednom z faulu velká strkanice, do které se zapojil i Leca. Domácí brankář vidí žlutou kartu a další karetní tresty se dají očekávat.

87
    I tento roh zůstane ze strany Bastii nevyužit. Hosté pomaličku odpočítávají poslední minuty.

86
    Domácí budou zahrávat další rohový kop.

86
    K zakončení se dostal Danic, který Lecomteho nepřekonal a hosté se i nyní bez problémů ubránili.

86
    Po zablokované střele bude následovat rohový kop pro domácí Bastiu.

85
    Diallo nyní cetroval z pravé strany, ale Lecomte byl včas na svém místě a míč chytil do svých rukavic.

84
    Diallova střela nyní skončila vysoko nad Lecomteho brankou a bude z toho pouze odkop od branky Lorientu.

83
    Domácí hráči dostávají svého soupeře v závěrečných minutách pod tlak a tlačí se do zakončení.

81
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Romain Philippoteaux, přichází Raphaël Guerreiro.

80
    V ofsajdovém postavení se ocitl Brandão, který s výrokem rozhodčího není úplně spokojen a dohaduje se s hlavním rozhodčím o správnosti výroku.

Filip Branšovský

Góly:

Karty:   36. Mostefa (BSA), 87. Leca (BSA), 88. Cahuzac (BSA) – 45. Bellugou (LOR), 65. Abdullah (LOR), 88. Guerreiro (LOR)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 22:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:20.
    SC Bastia: Leca – Djiku, Squillaci, Peybernes, J. Palmieri – Mostefa, Cahuzac – Kamano (77. Diallo), Danic, Ayité – Brandão.
    Náhradníci: Vincensini – Coulibaly, Diallo, Fofana, Ngando, Modesto, Marange.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Musavu-King, Z. Touré, Le Goff – Bellugou – Philippoteaux (81. Guerreiro), N'Dong, Abdullah (73. Mesloub), Cabot (60. Barthelme) – Waris.
    Náhradníci: Chaigneau – Guerreiro, Mesloub, Mulumba, Jeannot, Rose, Barthelme.

Rozhodca: Miguelgorry – Bremont, Mouysset