Tottenham – Arsenal 2:2 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 4:0 (kon.) | Newcastle – Bournemouth 1:3 (kon.)
Swansea – Norwich 1:0 (kon.) | Chelsea – Stoke City 1:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – West Ham 2:3 (kon.) | Watford – Leicester 0:1 (kon.)
Swansea City
1:0 (0:0)
Norwich City
cz Sobota 05.03.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 29. kolo
    Radost Sigurðssona po vstřelené brance byla obrovská, navíc gól byl vítězný a přinesl 3 body. Swansea slaví důležité vítězství.

Hlavní rozhodčí Pawson ukončil dnešní utkání, ve kterém Swansea zvítězila nad Norwichem 1:0. O jediný gól zápasu se postaral v 61. minutě Sigurðsson, kterému na gól přihrál Fer. První poločas byl hodně nezajímavý a k vidění toho příliš nebylo. Poločas druhý také nebyl žádným trhákem, ale byl zajímavější, než prvních 45 minut a dokonce padl i gól. Dnes zvítězil tým, který měl větší štěstí, protože utkání bylo opravdu velmi vyrovnané, a to jak ve střelbě, tak i v držení míče. Norwich odjíždí z Liberty Stadium s prázdnou a v tabulce zůstává na sestupové pozici. Swansea slaví důležitou výhru. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (17:57:22)

90+4

90+1
    Hned v úvodu nastvení měl gól na hlavě Bamford, ale v obrovské příležitosti selhal a branku těsně minul.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

89
    Hoolahan našel přihrávkou Bamforda, jenž pálil z bezprostřední blízkosti do dolního rohu brány, ale brankář Fabiański svůj tým v těžké chvíli podržel.
    88. Redmond míjí soupeřovu branku.

88
    Hosté se natlačili do vápna soupeře a vytvořili na něj obrovský tlak, avšak Swansea tento tlak ustála a v 88. minutě se stav skóre nemění. K jednomu z odražených míčů se dostal Redmond, který na nic nečekal a okamžitě pálil, ale branku těsně minul.

85
    Rohový kop si vzal na starost opět Sigurðsson, který centrem našel pouze Ruddyho, jenž parádně míč vyboxoval do bezpečí.
    85. Sigurðsson a jeho parádní přímák.

85
    K míči se postavil Sigurðsson, jenž pravačkou parádně obstřelil zeď a svůj pokus směřoval pod břevno, avšak gólman Ruddy vytasil parádní zákrok a nebezpečnou střelu zlikvidoval. Následuje roh pro domácí tým.

84
    Gomis na sebe velmi rychle upozornil, když dostal od spoluhráče přihrávku a snažil se ohrozit soupeřovu branku, ale dostali se k němu dva bránící protihráči, kteří ho faulovali. Následuje volný přímý kop pro Swansea.

82
    Zápas dohrál Ayew, místo kterého přišel na trávník Gomis. Ayew neodehrál vůbec špatné utkání, ale je čas na odpočinek.

80
    Sigurðsson dokázal získat odražený balon a i vystřelit, ale Rudddy byl připraven a s touto střelou si v pohodě poradil.

79
    Norwich by rád vstřelil gól, protože z Liberty Stadium nechce odjet s prázdnou, ale zatím je aktivnější Swansea, která o vedení přijít nechce.

74
    Barrow parádně obehrál svého protihráče a poté odcentroval míč před bránu, kde se balonu lehce dotkl Sigurðsson, ale mezi tři tyče ho dopravit nedokázal.

68
    Sigurðsson toužil po druhé vstřelené brance, ale bránící protihráč mu radost neudělal a střelu úspěšně zablokoval.

67
    Ruddy musel zasahovat, protože Pinto dostal přihrávku a poté se dostal do zakončení. Nicméně Ruddy střelu zneškodnil a ubránil svůj tým před druhým inkasovaným gólem.