Brno – Zlín 2:0 (kon.) | Jihlava – Sigma Olomouc 2:1 (kon.) | Bohemians – Teplice 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc
cz Sobota 05.03.2016, 15:00První fotbalová liga (CZ) • 20. kolo

Dvacáté kolo je v Jihlavě minulostí. Vysočina porazila v důležitém boji o záchranu Olomouc 2:1 a utekla svému soupeři na čtyři body. A jak ke své výhře domácí došli? V prvním poločase šli do vedení hosté zásluhou Falty, ale domácí Hronkem vyrovnali. Stejný hráč pak ve durhém poločase poslal Vysočinu do vedení. (16:58:44)

90+3

90+2
    Buchta pošle na spoluhráče dlouhý míč, ale obrana Vysočiny si s ním poradila.

90+1
    Před útočné polovině Olomouc byl faulován jihlavský Urdinov, rozehrávat tak bude Hanuš.

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

90
    Vysočina naposledy střídá, Radka Voltra nahrazuje Marek Jungr.

89
    Tu rozehrál na pravé straně Šimon Falta, ale našel jen Hanuše, který si míč ze vzduchu sebral.

88
    Šulek zahrál vysokou nohou do hlavy Hály, a hosté budou poblíž velkého vápna zahrávat standardní situaci.

86
    Hosté se snaží nějak přemoci obranu Vysočiny, ale prozatím se jim to ve druhém poločase nepodařilo.

85
    Vepřek fauloval Hronka a domácí obrana si tak bude moci oddechnout.

83
    Kryštůfek centroval z pravé strany do vápna, ale pro Bazala byl míč dlouhý.

82
    Vysočina podruhé střídá, Lukáše Vaculíka nahrazuje Vladimír Kukoľ.

Dnešní utkání sleduje 2893 diváků.

80
    Ten z pravé strany rozehrál Vaculík, míč si našel Kučeru, který vystřelil, ale míč k bráně hostí nedoputoval.

79
    Voltr vybojoval rohový kop.

77
    Domácí se přesunuli na svou útočnou polovinu, ale nic dalšího nevymyslí neb jim byl odpískán ofsajd.

76
    Na polovině hřiště zahrál rukou Šulek, hosté tak budou rozehrávat.

75
    Bazal uvolnil za obranu Voltra, ale Buchta včasným vyběhnutím nadějnou šanci domácích zastavil.