Zwolle – Graafschap 2:1 (kon.) | Groningen – Eindhoven 0:3 (kon.) | Heerenveen – Utrecht 0:4 (kon.)
PEC Zwolle
2:1 (2:0)
BV De Graafschap
cz Sobota 05.03.2016, 18:30Holandská Eredivisie • 26. kolo

Moje úloha je pro tuto chvíli u konce, já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (20:24:42)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:2.
    Střely mimo: 5:9.
    Rohy: 5:4.
    Ofsajdy: 3:3.
    Fauly: 9:13.

Druhý poločas už rozhodně nenabídl tak pohledný fotbal jako ten první. Dočkali jsme se sice zdramatizování zápasu, když se v 67. minutě dokázal prosadit střídající Kabasele. To bylo ale ze strany hostů všechno a domácí už si po zbytek utkání pouze hlídali výsledek zajišťující tříbodový zisk. Hosté tak po dnešním zápase zůstávají na samotném dně tabulky, zatímco Zwolle se díky výhře posunulo už na 5. příčku zajišťující boje o EL.

90+3

90+2
    Domácí teď podnikli rychlý protiútok do otevřené obrany Graafschapu, centr z pravé strany ale pouze proletěl hostující šestnáctkou.

90+1
    Napálit balon z první se pokoušel Vermeij, jeho pokus byl ale hodně nepřesný.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby budou nastaveny 3 minuty.

88
    Publikum si žádá odpískání faulu na Meniga, rozhodčí ale gestem ruky jasně ukazuje, co si o tom myslí.

85
    Domácí v závěrečných minutách nic neriskují a při rozehrávce volí raději dlouhé balony.

83
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Dario Tanda.

82
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Bryan Smeets, přichází Piotr Parzyszek.

80
    Nijland opouští trávník a nahradí ho van Polen.

78
    Zejména dnešní dvojnásobný střelec Nijland se těžce zvedá z trávníku.

77
    Hned 3 hráči teď zůstávají ležet na trávníku.

76
    Domácí šetří cenné minutky kombinací na vlastní polovině hřiště.

72
    Další útočné snažení Graafschapu zastavuje zdvižený praporek čárového rozhodčího.

71
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Youssef El Jebli, přichází Dean Koolhof.

70
    Tlak hostů končí hodně nepřesným pokusem Willa.

69
    Hosté jsou teď psychicky na koni, zatlačili svého soupeře a do vápna Zwolle posílají jeden balon za druhým.