Nitra – Košice 3:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 5:3 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 9:3 (kon.)
Žilina – Zvolen 0:1 (kon.) | Skalica – Martin 4:5 (1:2 po s.n.)
HC´ 05 Banská Bystrica
9:3 (1:2, 6:1, 2:0)
ŠHK 37 Piešťany
Piatok 14.11.2014, 17:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Opäť sa situácia trošku vyostrila pred hosťujúcou bránou a až dvaja hráči hostí dostávajú dvojminútový trest. Za sekanie Tomáš Bučka, za krošček Eduard Šedivý.

58:41
    Po menšej šarvátke pred hosťujúcou bránou uvidíme presilovku hostí, na domácej strane dostáva dve trestné minúty Mislav Rosendič.

55:03
    Bude sa vylučovať na strane hostí, uvidíme ďalšiu početnú výhodu domácich potom, čo za podrazenie dostal trest Eduard Šedivý.

49:48
    Autor posledného domáceho gólu, Mislav Rosendič, dostáva dvojminútový trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejou. Uvidíme presilovku Piešťan.

33:01
    V obrannej tretine domáceho celku bol faulovaný hosťujúci Rastislav Konečný, ktorý sa len ťažko dvíhal z ľadu po tvrdom ataku Tomáša Ziga. Zigo dostáva dve minúty, za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza na lavicu hanby a my uvidíme prvú presilovú hru Piešťan.

30:38
    Po druhýkrát v dnešnom stretnutí si sadá na trestnú lavicu Matej Mišura a spolu sním je vylúčený aj obranca Matej Hamrák a domáci si tak zahrajú dvojminútovú presilovú hru o dvoch hráčov. Mišura dostal trest za sekanie, Hamrák za držanie.

28:09
    Po akcii spoza brány sa pretláčal do zakončenia Marek Biro, ktorý bol však faulovaný Matejom Mišurom a hosťujúci útočník dostáva za držanie dve minúty. Uvidíme druhú presilovú hru domácich v tomto stretnutí.

05:08
    Tomáš Matoušek dostával pas z pravej strany pred bránu, ale bol faulovaný a k strele sa nedostal. Hra sa prerušovala a Banská Bytrica si zahrá presilovku potom, čo Jozef Haring dostáva dve minúty za podrazenie.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 6. Hudec (Kudrna, White), 23. Biro (Matoušek), 30. White (Čížek, Hudec), 32. Čížek (Kudrna, Hudáček), 32. Kytnár (Bambúch, Biro), 35. Kafka, 37. Hudáček (White, Hudec), 48. Rosandič (Kafka, Kytnár), 56. Hudáček (Hudec, Kudrna) – 12. Haring (Konečný, Toman), 13. Hamrák (Peško), 40. Rapáč (Holovič, Pašek)

HC´ 05 Banská Bystrica: Unice – Bambúch, Jaborník, Rosandič, Čížek, Biro, Gachulinec, Róth – Hudec, White, Kudrna – Handlovský, Kytnár, Kafka – Hudáček, Matoušek, Lamper – Bendík, Zigo, Kadura
    ŠHK 37 Piešťany: Šúrek – Šedivý, Kotaška, Brňák, Hamrák, Bučka, Hluch, Srnec, Vaculín – Kutálek, Mišura, Klempa – Románek, Peško, Haring – Konečný, Toman, Hudec – Holovič, Pašek, Rapáč

Rozhodca: Konc – Výleta, Tvrdoň