Znojmo – EC-KAC 1:6 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:6 (1:1, 0:4, 0:1)
KAC Klagenfurt
cz Nedeľa 19.01.2014, 13:00 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

53:07
    Dokonce vyloučení Orlů, dvě minuty za držení si odsedí Cílek (ZNO).

42:44
    Katnik (ZNO) si pomohl hákováním a odpyká si dvě minuty.

35:55
    Dvě minuty pro Koczeru (KLG) – krosček.

31:04
    Hloupý (ZNO) si odsedí dvě minuty za držení, Müller (KLG) stejný trest za nafilmovaný pád.

28:11
    Cerovečki (ZNO) si odsedí dvě minuty za sekání.

24:52
    Orli dostávají rychle šanci srovnat. Koczera (KLG) menší trest za podražení.

24:25
    Podražením se provinil Theimer (ZNO).

20:54
    Přesilovka pět na tři, vyloučen za sekání Katnik (KLG).

19:05
    Orli budu mít šanci převážit průběžné vedení na svou stranu ještě v závěru třetiny. Menší trest si odpyká Steiner (KLG) – hákování.

15:14
    Orli v závěru své nevydařené přesilovky navíc špatně střídali a vysloužili si dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Michalica (ZNO).

13:07
    Dvě minuty inkasuje Wieser (KLG) za faul kolenem.

09:13
    První vyloučení utkání, dvě minuty pro Theimera (ZNO) za držení.

Petra Matůšová

Góly a asistencie: 5. Kacetl (Indruch, Cerovečki) – 13. Witting (Berr), 25. Paul (Koczera), 34. Koczera (Beer, Witting), 38. Witting (Viveiros), 39. Koczera (Beer), 56. Pau

HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Sochor) – Theimer, Kruckovyč, Michalica, Švanda, Cílek, Hloupý, Koňařík – Hačecký, Nováček, Žemlička – Horák, Pelikán, Hložek – Kacetl, Cerovečki, Holub – Indruch.
    KAC Klagenfurt: Stroj (Imrich) – Paul, Katnik, Vallant, Viveiros, Müller, Wieser – Witting, Koczera, Berr – Mörtl, Steiner, Cirtek – Kreuzer, Filipic, Grüneis – Bittermann.