CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | A. Mytišči – Kazaň 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Viťaz 7:3 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 3:4 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 4:5 (1:2 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Lev – Novosibirsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 2:3 (kon.)
Atlant Mytišči
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Ak Bars Kazaň
Nedeľa 19.01.2014, 14:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (16:33:24)

Je dobojované. Nakoniec sa viac tešia hostia, ktorí si z ľadu Mytišči odvážajú dva body za víťazstvo 2:1 po predĺžení. Domáci čakali od tohto zápasu viac, keďže na postup do playoff potrebujú hlavne víťaziť.

63:28
    Bars Kazaň dala gól!
    A hosťom sa nakoniec podarilo rozhodnúť! Veľmi dobrú prihrávku dostal od Burmistrova na pravý kruh ILJA NIKULIN a strelou k vzdialenejšej tyčke prekonal Galimova. Asistencie: Michail Varnakov, Alexander Galimov.

63:09
    Svitov svojou strelou Galimova nevystrašil.

62:43
    Hostia aj naďalej pokračujú v aktivite a chcú tento zápas rozhodnúť ešte v predĺžení.

62:00
    Domáci sú v plnom počte.

61:35
    Atlant dokázal puk získať a vyhodiť cez všetky čiary.

60:50
    Kazaň je rozostavená v útočnom pásme, ale domáci sa zatiaľ dobre bránia.

60:20
    Hostia začali predĺženie v početnej výhode 4 na 3, keďže rozhodcovia si ešte v závere tretej tretiny všimli faul.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Počas šesťdesiatich minút sa nerozhodlo a tak nasleduje predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:32
    Domáci tréner si berie oddychový čas.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

58:08
    Dočkáme sa predĺženia alebo sa rozhodne ešte v posledných dvoch minútach riadnej hracej doby?

57:23
    Akoby si to oba tímy nechávali až na koniec tretiny! Na druhej strane vyrazil Galimov výbornú strelu Tereščenka z pravého kruhu.

56:45
    Veľká šanca domácich! Arťuchin sa dostal s pukom do medzikružia a pokúsil sa o bekhendové zakončenie. Barulin nakoniec nemusel zasahovať, strela skončila v rohu klziska.

55:38
    Tretia tretina sa hrá takmer bez prerušenia.

Martin Platko

Góly a asistencie: 24. Rukavišnikov – 43. Stapleton (Heshka), 64. Nikulin (Varnakov, Burmistrov)

Atlant Mytišči: Galimov(Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubačjov, Koltsov – Engqvist, Majorov, Sošnikov – Arťuchin, Kadejkin, Šmeljov – Jašin, Levickij, Dorofejev
    Ak Bars Kazaň: Garipov(Barulin) – Nikulin, Kornejev, Heshka, Medvedev, Osipov, Panin, Jarullin – Tereščenko, Lukojanov, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Svitov, Golubev, Obuchov – Petružálek, Tkačjov, Milovzorov

Rozhodca: Gašilov, Ronn – Kučava, Sadovnikov.