CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | A. Mytišči – Kazaň 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Viťaz 7:3 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 3:4 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 4:5 (1:2 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Lev – Novosibirsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 2:3 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Amur Chabarovsk
Nedeľa 19.01.2014, 16:00KHL

V tretej tretine sme videli dva góly, oba padli do siete brankára Järvinena.

Treba však povedať, že hostia si dnes vážnejšiu šancu nevypracovali a domáci boli počas všetkých troch tretín aktívnejším tímom, preto si tri body zaslúžia.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok nedele. (18:12:53)

60:00

59:58
    Dinamo Riga dalo gól!
    A ešte jeden! Indrašis našiel svojou prihrávkou PAULA SZCZECHURA, ktorý z ľavej strany vymietol pavučinu Järvinenovej brány. Asistencie: Indrašis, Haščák.

59:16
    A je rozdhodnuté! Do prázdnej brány poslal puk KYLE WILSON a dal tak poisťujúci gól. Tento hráč to dnes skúšal mnohokrát.

58:23
    Zápas sa dostal do posledných dvoch minút. Ak chce Chabarovsk minimálne vyrovnať, mal by zabrať.

55:20
    Domáci sa opäť dostali do prečíslenia, ale obranca hostí túto situáciu skvele vyriešil.

54:10
    Prečíslenie Dinama 3 na 2. Darzinš vypálil, brankárovi tento puk vypadol a zastavil sa tesne pred bránkovou čiarou.

51:24
    Hrá sa 5 na 5.

51:15
    Hostia počas početnej výhody vážnejšie neohrozili brankára domáceho celku.

Dnešné stretnutie sleduje 8490 divákov.

49:24
    Johnson mieri na trestnú lavicu za sekanie. Toto je šanca pre hostí, aby vyrovnali.

46:05
    Stepanov sa rútil sám na Tellqvista, ale gólman puk chytil.

43:51
    Darzinš pálil z ľavej strany, ale brankár Chabarovsku bol pripravený.

41:05
    Hostia sú už v plnom počte, takže ďalšia presilovka Dinama ostala nevyužitá.

40:25
    Domáci sa už nasťahovali do útočnej tretiny a roztočili presilovkový kolotoč.

40:02
    Na začiatku tretej tretiny má Riga výhodu presilovej hry.

40:01

V druhej tretine sme videli tri góly. Dva z hokejky domácic – v 22. minúte sa presadil Robinson a o 4 minúty neskôr Pujacs.
    O 10 minút znížil Smurov.
    Hokej je viac-menej vyrovnaný.
    Uvidíme s akou taktikou prídu tímy do tretej tretiny.

40:00

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 22. Robinson (Indrašiš), 26. Pujacs (Cipulis), 60. Wilson, 60. Szczechura (Indrašis, Haščák) – 36. Smurov (Loginov)

HC Dinamo Riga: Tellqvist (Sedláček ) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Redlihs, Sotnieks – Wilson, Hossa, Darzinš –Szczechura, Haščák, Indrašis – Johnson, Cipulis, Pavlovs – Skvorcovs, Bicevskis, Begovs.
    Amur Chabarovsk: Järvinen (Murygin) – Bilalov, Bykov, Sedunov, Loginov, Reese, Terjajev, Ježhov, Teslenko – Stepanov, Tarasov, Šiškanov – Lugin, Korotkov, Junkov – Krikunov, Fisenko, Klimčuk – Kacuba, Smurov, Dubinin.

Rozhodca: Dejev, Soin – Strelcov, Tarasov