Spišská N. Ves – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 1:5 (kon.)
Poprad – Skalica 6:7 (po pr.) | Zvolen – Žilina 1:9 (kon.)
HC Topoľčany
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 19.01.2014, 11:00 • ZŠ Topoľčany • Extraliga juniorov

V tretej tretine už gól nepadol a tak Liptovský Mikuláš víťazí 3:1 a z Topoľčian si odnáša všetky tri body. (13:03:59)

60:00

52:54
    Vylúčenie na domácej strane. Denis Šimurka – 2 minúty za sekanie.

Dnešné stretnutie sleduje 106 divákov.

49:51
    Topoľčany si zahrajú ďalšiu presilovú hru. Tomáš Janči odchádza na trestnú lavicu za napadnutie.

40:01

40:00

37:49
    Vylúčenie na strane hostí. Samuel Danko dostáva 5+DKZ za nešportové správanie.

33:25
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia využívajú presilovú hru. Autorom gólu je ANDREJ LIŠTIAK. Topoľčany v plnom počte. Asistencie: Patrik Števuliak

32:53
    Vylúčenie aj na domácej strane. Jozef Hudec si odsedí dve minúty za hákovanie.

30:38
    Ďalšia presilovka pre domácich. Matej Bača si odpyká dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou.

20:01

Po prvej tretiny vyhrávajú hostia z Liptovského Mikuláša 2:1.

20:00

15:36
    Vylúčenie na strane hostí. Andrej Lištiak si odsedí dve minúty za podrazenie.

11:49
    Vzájomné vylúčenie.
    Na domácej strane je to Jozef Hudec a na strane hostí Andrej Lištiak. Obaja dostali dvojminútový trest za údery.

10:37
    Topoľčany dali gól!
    Domáci znižujú. Autorom gólu je PETER ŠŤASTNÝ. Asistencie: Michal Ondruš, Adam Grman.

10:00
    Hostia sa dostávajú do dvojgólového vedenia. Autorom druhého gólu je PATRIK ŠTEVULIAK. Asistencie: Matej Bača.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Michal Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Šťastný (Ondruš, Grman) – 8. Furdek (Potocký, Brezniak), 10. Števuliak (Bača), 34. Lištiak (Števuliak)

HC Topoľčany: Pravda – Kmeť, Belianský, Žitňanský, Petrek, Grman, Ondruška – Vrťo, Laššo, Szalay – Ondruš, Šťastný, Gašparovič – Hudec, Rufati, Šimurka
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kelčík – Bača, Filip Danko, Samuel Danko, Janči, Kučera, Pida, Škandera – Janček, Lištiak, Števuliak – Laco, Brezniak, Sukeľ – Potocký, Kabáč, Furdek

Rozhodca: Píšťanský – Vyoral, Vido