Spišská N. Ves – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 1:5 (kon.)
Poprad – Skalica 6:7 (po pr.) | Zvolen – Žilina 1:9 (kon.)
HKM Zvolen
1:9 (1:3, 0:2, 0:4)
MsHK Žilina
Nedeľa 19.01.2014, 11:30 • Zimný štadión Zvolen • Extraliga juniorov

Skončilo sa nám stretnutie juniorskej extraligy medzi Zvolenom a Žilinou. Hostia boli po celý zápas jasne lepším mužstvom a tak zaslúžene vyhrali vysoko 9:1. Ja sa s vami nateraz lúčim a prajem pekný zvyšok nedele! (13:39:58)

60:00

59:57
    Matej Majerík a Rastislav Slota dostávajú trest 5 + DKZ.

59:57
    Na záver ešte trošku nervozity, zrejme sa udelia nejaké tresty.

59:50
    Už sa zrejme nič nestane...

59:30
    Posledných 30 sekúnd do konca stretnutia.

58:45
    Žiline sa ale nedarí udržať sa v pásme.

57:50
    Navyše takmer do konca stretnutia budú hrať v početnej výhode! Na lavicu hanby odchádza na dve minúty Ľubor Balko za hákovanie.

57:13
    Žilina dala gól!
    Deviaty gól Žiliny strieľa bekhendom PATRIK SCHRONER a hosťom k desiatemu gólu už veľa nechýba! Asistencia: Matúš Gálik.

56:17
    Lukáš Piják sa teraz prezentoval krásnou kľučkou, keď jednému zo zvolenských hráčov nasadil takzvané "jasličky", stihol aj zakončiť, ale Vozár teraz podržal svoj tím.

55:05
    Zakázaným uvoľnením sa previnili hráči hostí, hra sa teda presunie pred brankára Škorvánka.

54:02
    Žilina s piatimi hráčmi.

53:59
    Zvolen strelil gól, ale pre vysokú hokejku bol neuznaný.

53:36
    Žilina so štyrmi hráčmi.

53:08
    Domáci si zatiaľ nevypracovali žiadnu vážnejšiu šancu a teraz sa navyše hostia bránia vyhodením puku cez všetky čiary.

52:02
    Zvolen si zahrá presilovku 5 na 3. Ďalším potrestaným je Milan Dolinajec, inkasuje dve minúty za vrazenie.

51:36
    Za zovretie puku odchádza na dve minúty na trestnú lavicu hráč Žiliny, Lipovský.

50:42
    Nálada na oboch striedačkách je úplne odlišná. Zatiaľ, čo domáci bezradne sedia a krútia hlavami, čo sa to deje, hostia sú nabudení a určite budú dnes chcieť streliť desať gólov svojmu súperovi. Času na to majú ešte dosť.

49:06
    Zvolenský hráč si ešte ani nestihol sadnúť na lavicu hanby a mohol z nej vyjsť von, pretože už po 12 sekundách sa podarilo RASTISLAVOVI SLOTOVI prekonať ľahučkou strelou, alebo skôr nahodením zvolenského gólmana Vozára, ktorý si tak dlho čisté konto neudržal. Asistencie: Julián Achs, Patrik Holák.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 7. Parobok (Gábor, Jakubík) – 6. Lipovský (Schroner), 10. Schroner (Rogoň, Janák), 16. Achs (Holák), 23. Holák (Achs, Teubner), 28. Achs (Holák), 43. Achs (Holák), 46. Achs (Holák, Solar), 50. Slota (Achs, Holák), 58. Schroner (Gálik)

HKM Zvolen: Petrík (Vozár) – Frederik Fekiač, Gábor, Pohanka, Suchomer, Pospíšil, Koch, Majerík, Nociar – Urgas, Viktor Fekiač, Mendel – Klonga, Balko, Kucej – Novotný, Jakubík, Parobok – Parničan, Primus, Horváth
    MsHK Žilina: Škorvánek – Prášek, Slota, Klačko, Niník, Solar, Gálik, Pekný – Čičala, Piják, Lipovský – Milan Dolinajec, Schroner, Lukáš Dolinajec – Achs, Holák, Teubner – Rogoň, Janák

Rozhodca: Majling – Otto, Mráz