CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | A. Mytišči – Kazaň 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Viťaz 7:3 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 3:4 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 4:5 (1:2 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Lev – Novosibirsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 2:3 (kon.)
CSKA Moskva
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Admiral Vladivostok
Nedeľa 19.01.2014, 12:00KHL

Je koniec! Admiral aj napriek záverečnej snahe už gól nedal a zo stretnutia s CSKA odchádza bez bodového zisku.

Od nás je to pre dnešok všetko. Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (14:11:19)

60:00

58:55
    Birjukov drží svoj tím nad vodou a odoláva tlaku súpera, ktorý v šestici útočí proti štyrom jeho spoluhráčom!

58:11
    Bránka Vladivostoku je prázdna! Stelmach ostáva na striedačke.

58:11
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas!

58:11
    Domáci si situáciu vôbec neuľahčili! Denisov vyhodil puk mimo hracej plochy a odchádza na trestnú lavicu! Hostia majú ideálnu príležitosť na vyrovnanie.

56:34
    Birjukov sa musí mať na pozore. Tlak hosťujúceho Vladivostoku sa stupňuje, domáci gólman teraz predviedol dvojicu úspešných zákrokov.

55:04
    CSKA sa opäť ukazuje v ofenzívnej aktivite. Z útočnej tretiny na Stelmacha tvrdo vypálil Prochorkin, ale hosťujúci gólman si s jeho pokusom poradil.

53:42
    Toto hádam ani nie je možné. Hosťom snáď dnes nie je dopriate druhýkrát vyrovnať. Birjukov ležal na zemi, ale Mišarin v poslednej chvíli puk odpratal ho bezpečia nedovolil tak súperom zakončiť.

52:21
    Mohlo byť vyrovnané! Hostia sa natlačili do zakončenia, na ktorého konci mal pred sebou Vorobjov odkrytý pravý horný roh Birjukovej svätyne, ale trestuhodne ho minul.

49:45
    Denisov skúša pridať k asistencii aj presný zásah. Jeho strela ale Stelmacha neprekvapila a skóre sa nemení.

48:55
    Záverečná tretina napokon divákom ukazuje, že sa oplatilo čakať na presné zásahy. Moskva necelých desať minút pred koncom riadnej hracej doby plní úlohu favorita, ale o jej víťazstve ešte rozhodnuté určite nie je.

47:49
    CSKA Moska dala gól!

Krása jednej z najrýchlejších kolektívnych hier na svete sa prejavuje naplno! V rozpätí štyroch minút tu máme už tretí presný zásah, vďaka ktorému idú domáci opäť do vedenia. Gól strelil ALEXANDER RADULOV. Asistenciu si pripisuje Nikolaj Prochorkin.

45:52
    Hostia hrajú v plnom počte, Commodoreho trest už uplynul.

44:49
    Vladivostok dal gól!
    Dve tretiny sme sa pozerali na bezgólovú hru a teraz sa s presnými zásahmi akoby roztrhlo vrece! JUSTIN HODGMAN predviedol dokonalý únik vo vlastnom oslabení, ktorý skončil vyrovnávajúcim gólom. Bez asistencií.

43:41

Konečne tu máme prvý gól v stretnutí! Vyrazenú ranu od útočnej modrej čiary doklepol do siete ALEXANDER FROLOV a Stelmach už nedokázal zareagovat. Asistencie: Deron Quint, Denis Denisov.

43:22
    A hostia sa budú brániť dokonca v trojici! Commodore zbytočne zdržoval hru a pôjde za to na trestnú lavicu.

42:54
    Hostia sa budú brániť. Barbašev sa previnil nedovoleným bránením.

42:10
    Arzamascev mal puk na hokejke pri mantineli v útočnom pásme. nezištne ho ponúkol do medzikružia spoluhráčovi Prochorkinovi, ale ten v rýchlosti nedokázal zakončiť do priestoru bránky.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 44. Frolov (Quint, Denisov), 48. Radulov (Prochorkin) – 45. Hodgman

CSKA Moskva: Birjukov (Glass) – Rylov, Mišarin, Denisov, Jegoršev, Quint, Gimajev, Arzamascev – Lisin, Filppula, Muršak – Žarkov, Fjefjelov, Frolov – Něprjajev, Saprykin, Morozov – Ljubimov, Radulov, Prochorkin
    Admiral Vladivostok: Stelmach (Hovinen) – Vorobjov, Pyett, Osipov, Commodore, Zjemčonok, Těrnavskij, Nauměnkov – Hodgman, Zubov, Gračev – Bergfors, Gynge, Schutz – Nikitenko, Ugarov, Bocharov – Barbašev, Drugov, Kuznecov

Rozhodca: Bulanov, Naumov – Majtak, Pronskich