CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | A. Mytišči – Kazaň 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Viťaz 7:3 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 3:4 (kon.) | Petrohrad – Novgorod 4:5 (1:2 po s.n.) | Riga – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Lev – Novosibirsk 3:1 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 2:3 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Amur Chabarovsk
Nedeľa 19.01.2014, 16:00KHL

49:24
    Johnson mieri na trestnú lavicu za sekanie. Toto je šanca pre hostí, aby vyrovnali.

39:05
    Ježhov pôjde na dve minúty na trestnú lavicu za podrazenie. Hrá sa teda 5 na 3. Dokáže Dinamo nedisciplinovanosť hostí využiť?

37:20
    Máme tu ďalšie vylúčenie, ale teraz na strane hostí. Úplne zbytočne sa nechal vylúčiť Reese, pretože pokračoval v hre aj po tom, čo prišiel o prilbu. Domáci tak majú šancu zvýšiť svoje vedenie.

29:22
    Bude sa hrať 4 na 4. Za hákovánie dostáva menší trest Šiškanov.

28:04
    Ďalšiu presilovú hru si zahrá tím hostí. Szczechura dostáva menší trest za zdržovanie hry.

13:20
    Za podrazenie putuje na trestnú lavicu Rekis. Hostia tak majú šancu natlačiť sa do tretiny súpera a možno aj vsietiť prvý gól duelu.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 22. Robinson (Indrašiš), 26. Pujacs (Cipulis), 60. Wilson, 60. Szczechura (Indrašis, Haščák) – 36. Smurov (Loginov)

HC Dinamo Riga: Tellqvist (Sedláček ) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Redlihs, Sotnieks – Wilson, Hossa, Darzinš –Szczechura, Haščák, Indrašis – Johnson, Cipulis, Pavlovs – Skvorcovs, Bicevskis, Begovs.
    Amur Chabarovsk: Järvinen (Murygin) – Bilalov, Bykov, Sedunov, Loginov, Reese, Terjajev, Ježhov, Teslenko – Stepanov, Tarasov, Šiškanov – Lugin, Korotkov, Junkov – Krikunov, Fisenko, Klimčuk – Kacuba, Smurov, Dubinin.

Rozhodca: Dejev, Soin – Strelcov, Tarasov