L. Mikuláš – Malženice 4:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trebišov 0:0 (kon.) | Prešov – Spiš. N. Ves 2:0 (kon.)
KFC Komárno – Humenné 1:1 (kon.) | Myjava – Púchov 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4:2 (3:1)
Dynamo Malženice
Sobota 11.11.2023, 10:30 • Futbalový štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 16. kolo

Liptovský Mikuláš definitívne vyhráva v dnešnom dueli proti Malženiciam stavom 4:2. O góly sa postarali: 5. minúta Trabalík, 11. minúta Rapavý, 16. minúta Trabalík, 39. minúta Laura, 90. minúta Masár a 93 minúta Appiah. V druhej tretine nebolo dlho nič, no záver zápasu bol zaujímavý, keď sa Malženiciam podarilo znížiť na 3:2 prostredníctvom Masára. Nádhernú individuálnu akciu nám predviedol Appiah, čím prekonal defenzívu a nekompromisne zavesil pod brvno hosťujúcej brány. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (12:22:55)

90+3

90+3
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Je rozhodnuté! Nádherná individuálna akcia v podaní FRANKA APPIAHA, ktorý sa doslova pohral s Masárom a nekompromisne zavesil pod brvno brány Vasiľa! Stav je 4:2.

90+2
    Voško na ľavom krídle šetrí čas spoločne so svojimi spoluhráčmi.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90
    Malženice dali gól!
    Malženický tím ešte dramatizuje záver dnešného duelu. Po centri do šestnástky sa do hlavičkového zakončenia dostáva MARCEL MASÁR, ktorý ešte dáva záverečné šance svojmu tímu. Stav je 3:2.

90
    Hostia získavajú rohový kop. Karhan rozohráva nakrátko s Chovanom.

88
    Striedanie v tíme Dynamo Malženice:
    z ihriska odchádza Šarmír, prichádza Kurej.

87
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
    z ihriska odchádza Trabalík, prichádza Mazanovský.

86
    Dopredu sa dostávajú hostia, ale Chovanov center smerom pred bránu letí len do územia nikoho.

86
    Trabalíkov center z ľavého krídla našiel iba hlavu Kóšu.

85
    Záverečných 5 minút zápasu. Je, pravdepodobne, už jasné, ako tento zápas skončí.

84
    Diviš získal na Chovanovi odkop od brány pre Vajsa.

83
    Chovan sa vydáva dopredu po ľavom krídle, ale je dobre bránený Štrbom, ktorý loptu posiela mimo hracej plochy. Outové vhadzovanie pre hostí.

82
    Dobrá lopta na Voška, ktorý sa dokázal dostať za obranu, ale dobre čítal trajektóriu letu lopty aj brankár Vasiľ, ktorý vybehol zo svojej svätyne, aby zmaril Voškovi šancu.

81
    z ihriska odchádza Bartoš, prichádza Voško.

81
    Hostia kombinujú v defenzíve. Liptáci veľmi dobre vypĺňajú priestory v strede poľa a Malženice sa ťažko dostávajú dopredu.

80
    Dlhý nákop Kóšu, ktorý mal nachádzal Cíferského, no ten to mal príliš ďaleko k tejto lopte od svojho spoluhráča.

79
    Karhan sa snaží naštartovať Masára, no Capko s Vajsom si postrážili tento dlhý center.

Adam Kovaľ

Góly: 5. Trabalík, 16. Trabalík, 39. Laura, 90+3. Appiah – 11. Rapavý, 90. Masár

Karty:   54. Šarmír (MLŽ), 59. Chovan (MLŽ)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Vajs – Diviš, Teplan, Štrba, Capko, Bielák, Staš, Bartoš (C), Jendrišek, Laura, Trabalík
    Náhradníci: Húska, Appiah, Lehotský, Voško, Kuchárik, Mazanovský, Iseni, Macejko

Tréner: Stanislav Varga

Dynamo Malženice: Vasiľ – Rusnák, Kóša, Ujlaky, Rýzek, Karhan, Šamír, Rehák (C), Nascimento, Nagy, Rapavý
    Náhradníci: Chovan, Masár, Justh, Kurej, Kotlár, Repa, Cíferský, Horvát, Smieško

Tréner: Pavol Bartoš

Rozhodca: Micheľ – Poláček, Cisko