Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:1 (0:0)
UD Las Palmas
cz Sobota 11.11.2023, 18:30 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španielska LaLiga • 13. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (20:34:42)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 25:10.

Duel dvou celků ze středu tabulky Osasuny a Las Palmas končí za remízového stavu 1:1.
    První půle nenabídla příliš zajímavý fotbal, výjimkou byly akorát dvě zakončení Anteho Budimira, které se však do branky nedostaly. V prvním případě mířil pokus chorvatského fotbalisty mimo, v tom druhém proti jeho hlavičce zasáhl brankář Valles.
    Druhý poločas byl určitě atraktivnější pro oko nezaujatého diváka. V první šanci se ocitl David García, který skvěle hlavičkoval po rohovém kopu, avšak na brankové čáře jeho šanci zastavil brankář Las Palmas. Tlak Osasuny sílil, v tom však jako blesk z čistého nebe udeřil Alberto Moleiro a zařídil svým prvním gólem v sezoně vedení hostů. To však nevydrželo dlouho, neboť o tři minuty později ji na centr Moncayoly naběhl Ante Budimir a zařídil vyrovnání. Domácí se v závěru tlačili k rozhodující brance, avšak v největší šanci hlavičkoval těsně vedle střídající Raúl García.

90+7

90+6
    Brankář Valles si poradil i s dalším zakončením Ibáněze, zápas pomalu spěje k bezbrankové remíze.

90+6
    Tlak domácích roste, tentokrát míč prodlužoval jen do autu Coco.

90+5
    Nepřesný nákop hostů, Osasuna začíná zase až u svého brankáře.

90+4
    Tentokrát přiletěl do pokutového území Las Palmas nadějný centr, který směřoval po hlavičce Raúla Garcíi na branku, nakonec však skončil těsně vedle pravé tyče.