Rayo Vallecano – Girona 1:2 (kon.) | Almería – Sociedad 1:3 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.)
Osasuna – Las Palmas 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 5:1 (kon.)
Granada CF
1:1 (1:1)
Getafe CF
cz Sobota 11.11.2023, 18:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 13. kolo

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme už branku neviděli a utkání tak končí remízou 1:1. Druhý poločas nepřinesl ani zdaleka tak zajímavý fotbal, jako poločas první. Oba týmy se do pár šancí dostali, ale ani v jednom případě se nejednalo o vyloženou situaci. Oba týmy se tak rozdělí po bodu. (20:36:27)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 13:9.

90+6

90+6
    Na druhé straně se do dobré šance dostával Puertas, ale těsně před zakončením byl atakován hostujícím obráncem. Penalta se ale pískat nebude.

90+5
    Jenže domácí obrana byla pozorná a celou situaci si pohlídala.

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop, jedna z posledních šancí na vstřelení branky.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o 4 minuty.

90
    Žádné velké nebezpečí ale nepřišlo, centr odvrátila hostující obrana, odražený míč zakončoval Manafá vysoko nad branku.

90
    Domácí budou mít zajímavou standardní situaci vhodnou na centr!

89
    Ferreira si sebral volný míč a s rozehrávkou příliš nespěchá.

86
    Hned tři střídání na straně hostí, odchází Greenwood, Milla a Mayoral, místo nich nastoupí Mata, Duarte a Latasa.

84
    Žlutá karta pro hostujícího Rodrígueze.

84
    Pro dnešek už má dohráno Villar a Uzuni, na hřišti je nahradí Diédhiou a Fernandez.

83
    Villar měl na hlavě další gól! Puertas se na levé straně skvěle zbavil protihráče a na jeho centr si naskočil Villar, který ale svou hlavou trefil jen prostředek branky!

81
    Milla byl uprostřed hřiště faulován ve výskoku.

80
    Žlutou kartu vidí domácí Manafá.

79
    Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něj nevytěžili, domácí obrana byla pozorná.